Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej boli? To że przez politykę Merkel i EU kraje wschodu znienawidzą do szpiku kości wszystkich imigrantów. Postawią obok tych jurnych facetów w wieku poborowym kobiety z ogarniętych wojną krajów. Obok beneficjentów socjalu postawią dzieci Koptów. Zniszczą współczucie i zrozumienie w imie czego? Wierzę że tak nie będzie ale obawiam się że ludzie stracą cierpliwość i stanie się coś złego czego nie da się odkręcić. Potrzebujący zostaną wrzuceni w jeden worek z tymi, którzy jadą po kasę i dziewczyny brane siłą.
Gdzieś tam urodzi się albo już się urodził kolejny Hitler i będzie pozamiatane.
Nasze człowieczeństwo i współczucie zabije strach i uprzedzenie.
Ostatnio dostałem sporo minusów pisząc że muzułmanie zabijający innych nie są prawdziwymi muzułmanami. Nie wiem czemu, może z powodu tego że miałem okazję spać w meczecie, jeść obiad w rodzinie muzułmańsko-chrześcijańskiej gdzie żona wierzy w Jezusa a dzieci same wybierają? Może z powodu wypadów w wakacje do rodziny tatarskiej? Nie wiem, ale to wszystko idzie w złą stronę i nikogo kto wybiera prawą stronę nie obwiniam bo wiem czym jest strach i widzę co się dzieje.
#polityka #europa #whocares
  • 4