Wpis z mikrobloga

mireczki, co tu się #!$%@?ło.. byłem na przeglądzie i ziomek mi nie chciał podbić badania bo facet który wymieniał mi tłumiki wstawił strumienice a katalizator sobie wyciął (tak, dałem się zrobić w balona xD)
mówił, że jak to ogarnę to mam wrócić i dowodu nie zabiera

pojechałem na następną stacje, gdzie facet powiedział, że mam luzy na wahaczu z przodu i tez mi nie podbije (tamten mówił, ze jest ok) no i też mnie puścił z dowodem aż ogarnę

pojechałem na trzecią i diagnosta oznajmia, że zatrzymuje dowód bo światła postojowe mam niebieskie i mam to ogarnąć w ciagu 14 dni - więc mówię #!$%@?, nie ma problemu

idę do biura, zapłaciłem.. patrzę, a ten mi oddaje podbity dowód..

sam nie wiem co teraz ja mam tak właściwie zrobić w tym aucie? ;___;
zdaje sobie sprawę, że katalizator powinien być (?) ale uznałem, że nie ma to dużego wpływu na bezpieczeństwo auta dlatego spróbowałem na innych stacjach

#samochody #badaniatechniczne #badaniaokresowe
  • 6
@odyn88: za stumienice raczej nic, co najwyzej za halas mozesz cos dostac. No chyba, ze ktos stwierdzi ze masz modyfikowane auto i liczba koni sie nie zgadza z ta w dowodzie - ale jak sama strumienica bez niczego to raczej koni wiecej nie masz :> wachaczami raczej sie zainteresuj, to wazny temat. Zarowki niebieskie da rade nawet przy kontroli zmienic na normalne, warto miec zestaw normalnych, zapasowych w schowku
@ql00: przy wahaczach z tyłu to takie tuleje gumowe były luźne, więc tego nie oleje.. ciekawy jestem ile taka przyjemność kosztuje, i czy będę musiał jechać ustawiać zbieżność?

audi a4 b5 więc ma to #!$%@? aluminiowe zawieszenie