Wpis z mikrobloga

ta, pewnie może milion, ciekawe gdzie, może w Monachium fan Brevika to islamista?


@teren: WOT? xD
84 sama Nicea,
teraz Monachium, jeszcze Polka z dzieckiem i chyba wczoraj w Anglii samochodem koleś jeszcze brytola rozjechał.
  • Odpowiedz
wczoraj w Anglii samochodem koleś jeszcze brytola rozjechał.


@loczyn: Jeśli rozjechanie kogoś samochodem albo pocięcie kobiety nożem traktujesz jako zamach terrorystyczny, to w samej polsce takich zamachów mamy co najmniej kilkaset rocznie
  • Odpowiedz
Jeśli rozjechanie kogoś samochodem albo pocięcie kobiety nożem traktujesz jako zamach terrorystyczny, to w samej polsce takich zamachów mamy co najmniej kilkaset rocznie


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Nie zamach, tylko zabójstwo z powodu odchyłu psychicznego z racji wyznawanej religii.
Jeśli ktoś wyznaje Mahometa to nie może być normalny.
  • Odpowiedz
WOT? xD

84 sama Nicea,

ok ok mój bład Nicea to w tym miesiącu, moja pomyłka ;)

jeszcze Polka z dzieckiem

Polka z dzieckiem to nie islamista tylko kłótnia z dziewczyną z tego co wiem
  • Odpowiedz
Polka z dzieckiem to nie islamista tylko kłótnia z dziewczyną z tego co wiem


@teren: To polski Seba da w mordę swojej Karynce, ale nie odetnie jej głowy.
  • Odpowiedz
To polski Seba da w mordę swojej Karynce, ale nie odetnie jej głowy.


@loczyn: no chyba kpisz, ani w Niemczech nie odciął głowy, a w Polsce jest pełno podobnych i gorszych zabójstw ,łącznie z ciężarnymi
  • Odpowiedz
@loczyn:
Unfortunately, the available records do not include any identifying details about marriages beyond the ages of the participants. Nevertheless, the data show that 3,481 children were married in New Jersey between 1995 and 2012. Most were age 16 or 17 and married with parental consent, but 163 were between ages 13 and 15, meaning a judge approved their marriages.

Shockingly, 91 percent of the children were married to adults, often at ages or with age differences that could have triggered statutory-rape charges, not a marriage
  • Odpowiedz
@tomyclik: przeciez w maju neonazista zabił kilka osób na koncercie w Austrii, bardzo podobny atak do tych islamistycznych
Gunman who attacked concert killing two and injuring 11 revealed as skinhead neo-Nazi
THE crazed gunman who opened fire at a concert has been revealed as a member of an extremist neo-Nazi group.
The man, named only as Gregor S, shot dead two people and injured 11 others after opening fire into
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś wyznaje Mahometa to nie może być normalny.


@loczyn: może. Religie mają to do siebie, że podlegają interpretacji i znajdziesz z-------o chrześcijanina (daleko nie trzeba szukać: Terlikowski to zjeb fest) i normalnego muzułmanina. Dowód angegdotyczny, ale ja miałem okazję poznać przez Erasmusa parunastu Turków. Spoko ludzie, niektórzy chleją nie gorzej niż Polacy - tylko jeden odmawiał rzeczy normalnie haram. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także
  • Odpowiedz
@loczyn:

Ale przecież ten jeden nie reprezentuje wszystkich neonazistów.

ładna manipulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°), chyba chciałeś powiedzieć prawaków, bo nikt nie mówi, że jakiś zamachowiec "nie reprezentuje wszystkich islamistów", islamistów reprezentują, tylko nie muzułmanów
tak więc próba nieudana ;)
  • Odpowiedz
ładna manipulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°), chyba chciałeś powiedzieć prawaków, bo nikt nie mówi, że jakiś zamachowiec "nie reprezentuje wszystkich islamistów", islamistów reprezentują, tylko nie muzułmanów tak więc próba nieudana ;)


@teren: Nie wszyscy narodowcy chcą zabijać innych i nie wszyscy są ksenofobami, to też margines, co nie zmienia faktu, że lewica kocha generalizować w tym wypadku, a w wypadku Islamu już nie.

chyba nie wiesz o tym, że w USA małżeństwa z 9 latkami są legalne i to wskutek
  • Odpowiedz
Nie wszyscy narodowcy chcą zabijać innych i nie wszyscy są ksenofobami, to też margines, co nie zmienia faktu, że lewica kocha generalizować w tym wypadku, a w wypadku Islamu już nie.


@loczyn: ta lewica generalizuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to pisze ktoś kto z powodu zamachów islamistów chciałby zakazywać islamu. Tak samo można zakazać chrześcijaństwa z powodu zamachów fundamentalistów chrześcijańskich (pełno tego w USA), zakazać
  • Odpowiedz
Still mniej pobić u nas niż odciętych głów na terenach ISIS :)


@loczyn: o ale wiesz, więcej zabitych b-----i krajów zachodnich niż b-----i islamistów, nie żeby ci ostatni nie próbowali ale liczby nie kłamią , bo tam gdzie islamisci zabiją jak ISIS kilkanaście tysięcy tam zachodnie bombardowania zabijają kilkaset tysięcy jak podczas wojny w Iraku
  • Odpowiedz