Wpis z mikrobloga

@laVey: dzieki tez tak myslalem. Chce w sobote pojechac do hm i kupic czarne spodnie slim. Moja garderoba jest biedna dlatego chce zainwestowac 1000 ale ciuchy musza mi starczyc bym mogl nimi rotowac. A ta koszula kosztuje tylko 40zl wiec dupy nie urywa i kupilbym nawet 5 i potem z zachowaniem proporcji mieszac
  • Odpowiedz
@susuke15: Jeśli nie przeszkadza Ci taka monotonia,to możesz kupić kilka kolorów tejże koszuli,bo czarne spodnie będą dobrze grały z każdym kolorem. Ale jak się nie brzydzisz,to polecam pochodzić po tych lepszych lumpeksach albo poszukać czegoś na stronach typu vinted. Niekiedy możesz znaleźć tanie ciuchy w bardzo dobrym stanie.
  • Odpowiedz
@laVey: mieszkam na wsi i nie mam lepszych lumpeksow. Boje sie kupic z wzorem bo mysle ze beda kiepsko pasowac a tak to jednak jednokolorowa jest uniwersalna
  • Odpowiedz
@laVey: ja wlasnie poszukuje wlasnego stylu. Pasuje mi casual nawet wiem jakie kolory z czym je dac. Do tej pory mam 1 pare wyjsciowa ktora zajebiscie mi sie podoba
  • Odpowiedz
@susuke15 mirasku, jak mam być szczery to jest obrzydliwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w cenie 40 zł dostaniesz co najwyżej jakiś poliester czy inny akryl i w cieplejsze dni zrobisz sobie darmowa saunę. Jak chcesz budować jakąś bazę ubrań to zacznij od białych i niebieskich koszul, a jakbyś chciał jakiejś pomocy to napisz do mnie po 20 to Ci będę w stanie pomóc
  • Odpowiedz
@susuke15: ehh nie ufaj kobietom w sprawach mody meskiej. Powiedzcie mi, jak to jest ze najpierw to kobiety od malego do wieku nastoletniego(matka), czy nawet w doroslym zyciu np. żona pomaga kupowac ubrania, pokazuja facetom jak sie ubierac, a potem ciagle sie slyszy jak to Polscy faceci źle sie ubierają. Gdyby kobiety faktycznie ogarnaily mode meska to chyba odbior przecietnego faceta bylby troche lepszy.
  • Odpowiedz