Wpis z mikrobloga

Ktoś z was czeka na Batman: The Killing Joke ? Słyszałem, że nawet w kinach w Polsce ma być, ja obejrzałem i od razu powiem wam, że nie warto. Trochę się rozczarowałem, ale o wiele lepiej tą historię przedstawili w Batman The Dark Knight Returns Part 2(gdyby tam Mark Hamill jeszcze użyczył głosu dla Jokera to byłoby mistrzostwo, no ale w tej roli nie ma sobie równych). Killing Joke jest po prostu nudny, nic nas nie zaskakuje, no może poza końcową sceną, ale i tak jest bez rewelacji, nie to co we wspomnianym we mnie tytule. Więc radzę się nie napalać, a jak ktoś nie oglądał to polecam gorąco wspomnianą wyżej przeze mnie produkcje, Killing Joke można zobaczyć później i przekonać się jak to można było spierdzielić :D

#batman #animacja
  • 2
@Axtezim: Spartolili to? Czekałem na tą ekranizację bo sam komiks jest świetny, ale już na trailerze nie podobała mi się animacja. The Dark Knights Returns Part 2 to moim zdaniem najlepszy film o Batmanie jaki powstał, a ten aktor z Lostów który podkładał głos do Jokera spisał się rewelacyjnie.