Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Otworzyłem konto na #tinder i stwierdzam, że albo jestem mało wybredny albo co druga dziewczyna jest tam ładna. Wiem że dużą rolę gra tutaj makijaż ale mniejsza z tym, problemem jest to że ja lajkując te dziewczyny nie mam z nimi dopasowań, a jak się trafi jakieś fajne dopasowanie to albo mi nie odpisują albo odpisują pojedyńczymi wyrazami a jak już rozmowa się klei to okazuje się że dziewczyna ma gruby tyłek/anoreksja, dziecko (czasami dwójkę), brzydkie zęby, zniszczoną cerę albo jest b. niska. Sam mam naprawdę spoko twarz, wszystkie włosy na głowie, 178 cm wzrostu, chodzę na siłownię, dobrze zarabiam, mam dużo fajnych znajomych i czy naprawdę według tindera jestem skazany na dziewczynę której de facto nikt nie chce w realu? Ja nie rozumiem kogo one szukają, czy naprawdę one nie zdają sobie sprawy z tego że co druga tak samo wygląda a startują do kolesi którzy wyglądają jak model, koleżanka pokazała mi facetów na #badoo i naprawdę tam takich facetów jak z plakatu to jest może z 1-2%, czy kobiety na portalach randkowych już kompletnie potraciły rozum? Szkoda że ten tinder nie wypalił, bo jest tam naprawdę dużo fajnych dziewczyn. Swoją drogą dziwię się że #rozowepaski narzekają na tinder, pokażcie mi miejsce gdzie będzie do mnie zagadywać kilkanaście kobiet dziennie a będę czuł się jak w raju i naprawdę wystarczy zwykłe "hej"...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz
źródło: comment_yGrkUrYwVUKhsQCeYpZKFPh0WjtqvlFw.jpg
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież tinder to dla sporej ilości dziewczyn jedynie narzędzie do zbierania atencji. Często nawet nie szukają tam partnera, chodzi tylko o komplementy.
A skoro opisujesz siebie w samych superlatywach, to ciekawe dlaczego jesteś tak olewany przez tę ładniejszą część kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @Weise: miałem na myśli "gruby tyłek/anoreksja, dziecko (czasami dwójkę), brzydkie zęby, zniszczoną cerę albo jest b. niska"
@el009: pisałem o dziewczynach która mają po 15x cm wzrostu
@Mis__Koralgol: no jasne że nie wszystko, przecież nie szukam modelki...
@homo_superior: To według ciebie fakt że podoba mi się co druga dziewczyna czyni mnie wybrednym? Różowe lajkują tam 1 na 20 facetów i twierdzą że nie są wybredne...
@
@Weise: Ty to się znasz... Zobacz sobie taką Irinę Shayk. To czy dziewczyna jest atrakcyjna zależy od twarzy przede wszystkim, ale wiadomo, że dłużsi ludzie wydają nam się atrakcyjniejsi, chyba że sami jesteśmy b. niscy.
@el009: Tylko że czasami pójdziesz z dziewczyną na plażę, itd. Cały czas nie będzie chodzić w 20 cm szpilkach i nie każdy lubi taką różnice wzrostu, że dziewczyna sięga mu do ramienia.
Jak założy szpilki