Wpis z mikrobloga

Dlaczego na wykopie oszukiwanie w tę grę jest akceptowane? Pokevision to oszustwo i ułatwianie sobie gry, jest to strasznie nie fair względem ludzi, którzy grają normalnie, bez żadnych ułatwień. A wmawianie sobie, że "nie oszukuję, bo przecież i tak muszę iść po tego pokemona" jest żałosne, naprawdę. Szczyt głupoty osiągnął koleś, który mi napisał, że przecież nikomu krzywdy nie robi xD A jaką krzywdę robisz komuś używając fake gpsa? Żadną, to takie samo cheatowanie jak to poprzednie i cieszcie się tylko, że nie można za to bana wyłapać, chociaż powinno się dać.
#pokemongo
  • 14
@hopin8krzys: Przecież to nie o mnie xD

@garbatykoziol:

Dlaczego na wykopie oszukiwanie w tę grę jest akceptowane?


Nie jest akceptowane, sam tylko opisałem w skrócie czity w PokemonGO i to że nie będą one karane, bo nie mają jak tego sprawdzić. Niektórzy mnie zjechali w sumie za nic bo w to nawet nie gram xD

Pokevision to oszustwo i ułatwianie sobie gry


To, to tylko początek ( ͡° ͜
@arcybiszkopt: myślisz, że jak naprawią łapki to ludzie przestaną tego używać? xD proszę cię nie żartuj ze mnie i nie mów, że to dlatego, jak ktoś jest oszustem to dalej mu się nie będzie chciało grać normalnie, bo będzie to zbyt "ciężkie"