Wpis z mikrobloga

Cele mężczyzny na studiach: napisać publikację, dołączyć do koła naukowego, wgryźć się do wymarzonej branży

Cele kobiety na studiach: chlać w klubie, dać dupy erazmusowi, znaleźć męża który będzie utrzymywał

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mowiejakjest #prowo
  • 41
  • Odpowiedz
Cele kobiety na studiach: chlać w klubie, dać dupy erazmusowi, znaleźć męża który będzie utrzymywał


@madry_i_mieciutki: wy sie smiejcie, wyzywajcie go albo traktujcie to sobie jak prowo, ale SPOKOJNIE polowa studentek tak wlasnie mysli i nie ma znaczenia czy to jest pwr czy jakas gownouczelnia prywatna
  • Odpowiedz
@kolargolo: Profesor śmieszek zrobił ankietę, a studenci śmieszki ją wypełnili. Ta opcja powinna być tylko w ankietach dla studentek i wtedy można by coś się zastanawiać.

  • Odpowiedz
@bolo1: Nie do końca, odpowiadał nam o metodyce, i była w pełni profesjonalna. To nie było badanie do kosza, żeby się nim podetrzeć. Przy każdej ankiecie była rubryka do wyboru dla płci i inna odnośnie dla pytania o którym pisałem, oraz wiele innych pytań. Za pomocą programu statistica i własnej wiedzy można łatwo odrzucić "specjalnie" wypełnione ankiety i rozpoznać, które są fałszywe.
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: Wiadomo, że zarzutka, ale dla ludzi którzy czytają komentarze: według mojej obserwacji na studiach ścisłych/technicznych tendencja jest całkowicie odwrotna xD w stosunku do liczebności, to procentowo więcej kobiet chce robić ciekawe rzeczy niż mężczyźni.
  • Odpowiedz
@kolargolo: Ja wszelkie testy psychologiczne i inne takie wypełniałem slalomem - po kolei od brzegu do brzegu. A ci to brali na poważnie, też pewnie pałując się swoją fachową metodologią. I też myśleli, że fachowe wnioski wyciągają.
  • Odpowiedz