Wpis z mikrobloga

ejejejej mircy w mojej głowie zrodził się pomysł. ( Na razie luźna propozycja bo sam nie jestem jeszcze pewny :P)
Pisałyby się jakieś mirki lub mirabelki na przyszły rok na mirkowyjazd na Graspop albo Wacken?
Wiem, że kilku mirków jechało na brutala, woodstock to czemu nie gdzieś dalej?
Osobiście bardziej bym wolał na Graspop bo jak oglądam skład to z tego i poprzedniego roku to Gras miażdży Wacken no ale wszystko można ustalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i na Graspop łatwiej bilety ogarnąć.
Ktoś byłby zainteresowany?
Wybaczcie spam tagami ale chce żeby jak najwięcej osób widziało wpis ʕʔ
#muzyka #metal #heavymetal #thrashmetal #blackmetal #rock #wacken #graspop #festiwal #brutalassault
Twisted Sister - We're not gonna take it (Graspop Metal Meeting)
#muzykakatarzeznikow
K.....w - ejejejej mircy w mojej głowie zrodził się pomysł. ( Na razie luźna propozyc...
  • 8
@Kat__Rzeznikow: byłem na Brutalu i na Graspopie. Szczerze nie polecam Graspopu. Jest dużo większy, ma wiele lepszy lineup ale klimat tam to porażka. Ogrom ludzi w dużej mierze rozwydrzonych nastolatków smiecących pod siebie (na drugi dzień nie dało się chodzić po trawie bo była cała pokryta plastikowymi kuflami po piwie i resztkami jedzenia, jak wyrzucałem śmieci do kosza to ludzie pytali mnie czy tam pracuję). Fajne zespoły ale koncerty dziwne tam