Wpis z mikrobloga

@PuffinusGravis: Ja jestem zdania, że można się powstrzymać od łatek lewaków/prawaków (lewicy/prawicy) i pomyśleć. Uważam, że rządy europejskich państw zadziałały na własną szkodę otwierając granice i masowo wpuszczając ludzi. Niezależnie od religii/kultury wpuszczenie takiej masy powoduje brak asymilacji i brak akceptacji. A różnica kulturowa i religijna robi swoje Brak tylko konkretnych rozwiązań, a możemy się jedynie cieszyć, że żyjemy w bezpiecznym kraju, a obcokrajowcy przyjeżdżają do nas np studiować czy też
@lerner: Bo poszla woda na mlyn.
Do momentu tej wielkiej migracji zamachy byly rzadko, teraz kilka razy w tygodniu, a bedzie sie nasilac.
Wzmocnili im siatke terrorystyczna, maja latwiejszy przeplyw informacji i broni.
@PuffinusGravis: @bluehawaii91: @WashMyback: @NapoleonV: @lerner: @cogito_x: @loczyn:

A może exodus imigrantów i uchodźców nie jest przyczyną zwiększonej ilości ataków terrorystycznych w Europie, tylko narodziny ISIS, które stało się ojczyzną potomków ludzi, którzy zostali sprowadzeni z Afryki do Europy zachodniej w ramach taniej siły roboczej, a potem zamknięci w gettach, gdy nie byli już potrzebni. Potomkowie Ci urodzeni w Europie, ale odtrąceni, wychowywali się w nienawiści
@PuffinusGravis: Dziwisz sie?

Po prostu PRAWICA MIAŁA RACJĘ co jest udowadniane znowu i znowu i znowu. Ostatnio juz nawet nie dzien po dniu, tylko kilka razy dziennie.

A lewica nie miala racji. Lecz zamiast sie pokajac i przyznac ja prawicy, co robi?
Wielce sie oburza na prawice, ze ta mowi "a nie mowilismy, ze tak bedzie".

Postem takim jak ten widze przede wszystkim leczenie frustracji lewicy, bo przeciez to nie tak
@PuffinusGravis: wnosi, wnosi. Przykro mi, ze po prostu nie mozesz sie z tym pogodzic.
Ale jesli tekst za dlugi wypisze kluczowe kwestie:

-prawica wcale sie nie cieszy z zamachow, po prostu podkresla, ze miala RACJĘ.
-lewica nie miala racji i stara sie teraz odwracac kota ogonem, ze hurr durr jaka zla prawica, jak oni smieli miec racje.
-to co robia terrorysci jest mozliwe tylko dzieki pomylce lewicy. Pomylce, do ktorej ta
Prawicy te zamachy są bardzo na rękę, dlatego się z nich cieszą. Im więcej zamachów, tym więcej "sukcesów" prawicy.


@PuffinusGravis: Lewacy chyba mają tę regułkę w jakiejś czerwonej książeczce zapisaną jako obowiązkowy argument którym należy się posługiwać na każdą okolicznośc związaną z zamachem. Na serio waszym najwiekszym problemem jest w takiej sytuacji prawica?
Leczcie się (ʘʘ)