Wpis z mikrobloga

tak sobie patrzę teraz i widzę że mam 36 obserwujących, fajnie, ale ja to bym chciał VIP-a, by się admini zdziwili jak skończą strącać kręgle. W zamian facetom mogę zapewnić dozgonną wdzięczność, a kobietom pozwolę się ze sobą przespać, gdyby któraś chciała (gdyby któraś chciała bez obserwowania, też ewentualnie mogę się zgodzić...) :) Dodatkowo funduje pierwszeństwo w testowaniu dodatków do wykopu wydawanych przeze mnie, a będą fajne, zapewniam... :) I nie, wcale się nie puszczam, ja tylko chcę być #trendy

Więc jak, #anyone #pokochajciemnie #jestemfajny #attentionwhore
  • 18
@lobek: proszę Cię, czy to czas na stwierdzanie oczywistości ;p

@slave89: czuje ją z na prawdę daleka, odszedłem na chwilę od laptopa ale już z daleka czułem że zacząłeś mnie obserwować :)
@mateuszo: miałem Ci zrobić taki deal wiązany, ale widzę że twój fejm już wcześniej sprawił że Cię obserwowałem, więc przykro mi ;)

@slave89: już 4, a noc jeszcze młoda, wciąż liczę na chociaż jedną kobietę, bo na razie mam chyba 40 facetów, prawdziwe gay party :)
@lobek: smutłem :< 40 ładniej wyglądało niż 39, ale masz rację, zawiodłem Cię, a w ramach skruchy ja poobserwuję Ciebie , i będę patrzył jak dodaje się wartościowe znaleziska...