Wpis z mikrobloga

@Joz: Powiedz mi jak Ty sobie radzisz nerwowo na wykopie? Zamieszczasz tu masę merytorycznej, filmowej treści, robisz wiele dobrego dla tej społeczności, a często i gęsto przecież trzeba się mierzyć z tutejszym zalewem komentarzy ograniczonych wykopków.
@magnes125: Z każdym dniem co raz gorzej, chyba sobie jakąś przerwę za jakiś czas, bo zaczynam się niepotrzebnie przejmować tym co niektórzy wypisują. Czasami zdarza mi się nieumyślnie wejść na stronę główną i wtedy już w ogóle ręce opadają.
@Joz: Nie strasz. Przez chwilę bałem się, że to rzeczywiście Pearce zadebiutuje jakimś nowoczesnym podejściem do legend arturiańskich. Na szczęście to tylko Ritchie, któremu skończyła wyobraźnia i pomysły, więc zabrał się za kręcenie teledysków. Ten niech robi co chce. Nawet jakby zekranizował bitwę pod Grunwaldem z azjatami i arabami, to mi nie przeszkadzało. ;]
Przez chwilę bałem się, że to rzeczywiście Pearce zadebiutuje jakimś nowoczesnym podejściem do legend arturiańskich.


@sejsmita: O matko rzeczywiście. Nie wiem skąd mi się ten Pearce wziął, skoro jeszcze przed napisaniem wpisu sprawdzałem reżysera (>)