Wpis z mikrobloga

halo halo Mirki
Mam do was pytanie:
Czy chcielibyście, raz na jakiś czas, nie gwarantuje regularności, że raz dziennie, ale raz na 2-3 dni
czytać:
ANONIMOWE MIRKO ODRZUTY?
każdy z modów odrzuca co innego, ale czasem to co wypisujecie jest tak p------e, że pomyślałam że może rozjaśnię wasze życie, żebyśmy nie tylko my mogli się pośmiać :D
Odrzuty, jeśli pomysł przejdzie, będą dodawane z mojego konta, no chyba stworze nowe, specjalnie na potrzeby tej akcji. Temat do przemyślenia.
bedzie #spamtagami
#anonimowemirkowyznania #pytanie #ankieta #anoninowemirkoodrzuty #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #zadajpytanie

AnoninoweMirkoOdrzuty: dobry pomysł?

  • tak 51.8% (321)
  • nie 11.5% (71)
  • zrób to 17.4% (108)
  • nikt nie będzie tego czytał, daj sobie spokój. 10.2% (63)
  • SPRZAWDZAM 9.2% (57)

Oddanych głosów: 620

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicioch: dlatego to byłby kontent skierowany do odpowiednich osób ;)
dużo osób się pyta "czemu odrzuciliście mój wpis" - i takie np własnie jak @sokytsinolop pisze odrzuty albo coś było by dobrą opcją
żeby nikt się nie czuł pokrzywdzony.
Wiadomo że pasty nie będą przechodziły.
inny przykład
Mieliście kiedyś tak że podczas siedzenia na kiblu zaczynacie lać i p---s wam się niefortunnie ułoży i cały mocz leci przez szczelinę
  • Odpowiedz
  • 0
@kicioch Ale szamba już nie da się pogorszyć. Roztwór przesycony będzie roztworem przesyconym. A Ty nie musisz tego czytać i dobrze o tym wiesz.
Według mnie, im więcej "contentu" tym lepiej.
  • Odpowiedz
@Inguz: Nie muszę tego czytać ale skoro autorka zadała pytanie to jej odpowiadam, jest w tym coś dziwnego? :)
Poziom mikrobloga jest niski jak cholera, ciężko tu znaleźć coś wartościowego niestety, same gównowpisy. Strasznie ciężko się przez to przekopać. I tak jest tu więcej gówna niż wartościowych rzeczy więc chociaż te karchanowskie pseudo śmieszne historyjki mogłyby wrócić tam skad przyszły, zamiast przenosić się tu.
  • Odpowiedz