Wpis z mikrobloga

Mireczki, w ubiegłym tygodniu, przy ostatnim #autokultrozdaje obiecałem, że z redakcyjnej szuflady z gadżetami i innymi rzeczami, czekającymi na nowych właścicieli wyjmę książkę i dotrzymuję słowa. Jak prowadzić Bena Collinsa jest do zgarnięcia w dzisiejszym #rozdajo #zadarmo

Jak to mawiają w amerykanskich reklamach odchudzających wkładek do butów: but wait, there's more!
Ponieważ ostatni czas to szereg sukcesów, czas na małe #chwalesie
- w czerwcu pobrałem się
- w czerwcu awansowałem
- udaje nam się utrzymać Autokult na poziomie ponad miliona unikalnych użytkowników w skali miesiąca, co czyni nas jednym z największych serwisów motoryzacyjnych w Polsce ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z okazji tych grejt sakses, redakcyjne rozdawania będę robił regularnie, przez najbliższe tygodnie. Naturalnie zainteresują one głównie osoby z #motoryzacja Dlatego stay tuned - gadżetów będzie więcej :)

Wracając do dzisiejszego rozdawania - jak wiecie z wcześniejszych rozdawanek, nie jestem zwolennikiem losowań. Nie mamy w redakcji komisji gier i zakładów, siedzącej w żółtej misce, niczym na losowaniach lotto, więc z obawy przed wlotem bagiet za zorganizowanie nielegalnej loterii, jak zawsze trzeba coś zgadnąć.

Kiedy ten wpis będzie miał około 2-3 godziny, będę odbierał prasowego Seata Leona (bardziej szałowe samochody będą później, jeszcze w te wakacje, obiecuję). Waszym zadaniem jest zgadnąć ile będzie kosztował konfig, do którego kluczyki przejmę na najbliższy tydzień. Konkurs jest tyle ciekawy, że w tym momencie sam nie znam odpowiedzi na to pytanie. Jeśli nikt nie trafi, decyduje oczywiście to, jak blisko uda się obstawić najlepszemu strzelającemu.

Na zgadywanie macie dobę. Zielonki dopuszczam do zabawy, o ile konto nie zostało założone później niż 21 lipca 2016.

Moje tagi:
#mzcars
#autokultrozdaje
Pobierz Dziekan5 - Mireczki, w ubiegłym tygodniu, przy ostatnim #autokultrozdaje obiecałem, ż...
źródło: comment_bszCOVX3MXgioCBGfY71m2WWDuKSqGT4.jpg
  • 104