Wpis z mikrobloga

Macie coś takiego co was w żaden sposób nie dotyczy a i tak niesamowicie #!$%@??

Ja np. mam straszny ból dupy o Chińczyków, że zabijają tygrysy. Nie jestem jakimś zagorzałym obrońcą zwierząt, właściwie mam gdzieś ochronę dzikich gatunków, ale co sobie przypomnę o tym, że oni zabijają te tygrysy, to zaczynam się #!$%@?ć i obmyślać plan zagłady Chinoli. Nie wiem czemu :|


#oswiadczenie #cojapisze #cojamamwglowie
  • 14
@kate1990: mnie niesamowicie #!$%@? wszystko dookoła. #!$%@?ą mnie wiadomości w TV. #!$%@?ą mnie wykopki, które często gówno wiedzą i dają się manipulować, ale myślą, że mają monopol na prawdę i rację. #!$%@? mnie głupota większości ludzi dookoła (zastawianie skrzyżowań na ulicach, snowboardziści robiący grupowe odpoczynki na środku stoku, piesi na ścieżkach rowerowych i rowerzyści na ulicach obok ścieżek, durne studentki zarządzania wydzierające mordę o tym jak to wczoraj się nawaliły na
Ja np. mam straszny ból dupy o Chińczyków, że zabijają tygrysy. Nie jestem jakimś zagorzałym obrońcą zwierząt, właściwie mam gdzieś ochronę dzikich gatunków, ale co sobie przypomnę o tym, że oni zabijają te tygrysy, to zaczynam się #!$%@?ć i obmyślać plan zagłady Chinoli. Nie wiem czemu :|


@kate1990: ja jakoś specjalnie nie jestem proekologiczny i za ochroną gatunków, ale też mnie to wkurza z czysto egoistycznych pobudek... nie chce się kiedyś