Wpis z mikrobloga

@nandrolone: to co się dzieje z brudem? unosi się magicznie w powietrzu? ;) może kiedys, na razie tam się nie wprowadziłem także zobaczę jak się będzie sprawowała. ale taka roomba to jest do zaprogramowania i co 2 dni o 13:00 zasuwa po calym mieszkaniu
  • Odpowiedz
@fuberutsu: w sensie takim ze jest jakby na impregnacie, nie wiem jak to opisać ale nie burdzo się tak w sensie nie plami :D i nie niszczy (nie wyciera)
A widziales kiedys jakosc odkurzania tego robota?
  • Odpowiedz
@nandrolone: tylko na filmikach reklamowych ;) no i czytałem opinie. prawdopodobnie tego nie kupię, szkoda dwa i pół koła bo raz w tygodniu przelecę szczotką i mopem i starczy. nieopłacalny interes. na marginesie - jak z jakoscią odkurzania?
  • Odpowiedz
@fuberutsu: Pamiętam kiedyś jak bylem u niej raz to włączyłem :D z drobnym kurzem pewno sobie radzi ale jak dokładnie nie wiem, raczej przyglądałem się jak pracuje. Jakość nie wiem, za krótko widziałem. Za 2.5 wolałbym kupić sobie dobry odkurzacz, zestaw workow na kilka lat i cały zapas mopów, scierek itp :D
  • Odpowiedz
za 2,5 to będę miał młodego murzyna na straganie :D u mnie tylko drobny kurz bo co ja jestem na tym mieszkaniu, ze 2-3 razy w tygodniu łącznie może 25hm ze snem a reszta delegacje...nawet nie zdążę pobrudzić. k---a po co ja je kupowałem :D
  • Odpowiedz
@nandrolone tell me about it... wykańczam prawie równy rok. skończone jakieś 85-90% a wszystko co ładne jest i drogie. mi bardzo ciężko się chodzi na kompromisy i chcę mieć wszystko z wysokiej półki. każda kolejna wypłata prawie w całości na wykończenie idzie. nie żałuję, bo ekstra wykończone mieszkanie to było zawsze moje marzenie. w związku z tym, też nie ma szans żebym wynajął. to moja enklawa :)
  • Odpowiedz
@fuberutsu: Długo Ci to idzie, ja wykańczam sam dom. Robię sam po pracy (czasem wpadnie ktoś pomóc). Chociaż teraz trochę przystopowałem bo pieniedzy brakuje a mam jeszcze inne wydatki. I też staram się wybierać lepsze jakościowo rzeczy. Wziąłem szafkę pod RTV w BRW które sporo kosztowała a mogłem mieć podobną za 1/2 jej ceny ;-)

Chociaż ostatnio się zawiodłem, wziąłem najdroższe meble w Castoramie (łazienkowe) po rozpakowaniu okazało się, że
  • Odpowiedz
@nandrolone: a myslisz, że dlaczego długo idzie...wystrzelałem się z moich brytyjskich oszczędnosci w 2-3 miesiące i potem tylko od wypłaty do wypłaty.

ja meble na wymiar i razem z blatami ze staronu kosztowały małą fortunę. sama podwieszana półka pod RTV kosztowała mnie 3400zł ale robi robotę. chcesz to na priv wyslę fotę.

wolę to wydłużyć w czasie i mieć takie jakie chciałem niż wszystko na chybcika, po taniosci i kręcić
  • Odpowiedz
@nandrolone: jak będę na mieszkaniu to wyślę. nie wiem co to półka regipsowa ale moja półka jest z mdfu (biały lakier połysk + fornir połysk). półkę ten stolarz wycenił bardzo wysoko natomiast nadrobił całą resztą. ja zapytanie ofertowe wysłałem do 34 firm meblarskich :D
  • Odpowiedz