Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 3
@ossj ale ja wstawilem zdjecie co widze za oknem w pracy. To nie jest jednoznaczne z klepaniem. Jak ci przeszkadza dziewczyna w oknie to idz podrywaj chlopcow
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica trochę jakby powiedzieć, że Windows jest #!$%@? bo na zintegrowanej grafice nie chodzi wiedźmin 3 :D

Nie bronie żadnego systemu, tylko bronie logiki wypowiedzi :)
  • Odpowiedz
  • 0
@KICKUU no to bylo uproszczenie, wiadomo. Ale chyba kazdy skumal ze chodzi o #!$%@? telefon z #!$%@? aparatem z #!$%@? androidem.
Akurat windows tez jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz
ale ja wstawilem zdjecie co widze za oknem w pracy. To nie jest jednoznaczne z klepaniem. Jak ci przeszkadza dziewczyna w oknie to idz podrywaj chlopcow


@bocznica: Jak widzisz łamanie prawa to idziesz podrywać chłopców xD ? U mnie nie zadziała, bo ja hetero..
Powinieneś zadzwonić na policję i zakończyć cyrk :) Idę, bo szkoda mi czasu na takie głupoty.. Jeszcze wpisy usuwa ; o
  • Odpowiedz
  • 14
@ossj ale ty chory jestes? Serio dziewczyna opalajaca sie w oknie cie tak obraza ze dzwonilbys na policje? Nie robila tego na srodku chodnika. No #!$%@? troche bo ja caly biurowiec ogladal, ale serio co w tym takiego strasznego. Nie widziales nigdy nagiej kobiety? To bylo zwyczajnie smieszne i tyle. Kazdy to rozumie, ale zawsze sie znajdzie taka miekka faja jak ty i wtracilaby ja na dozywocie bo widzielismy kawalek cycka i
  • Odpowiedz
żeby Cię pocieszyć, to powiem, że pracowałem kiedyś w stolycy w takim dziwnym budynku, w środku którego był taki jakby kwadratowy szyb o boku jakichś 15m. Moje okno wychodziło na ten szyb. Ja pracowałem na parterze, a budynek miał około 10 pięter chyba, więc na dobrą sprawę patrząc przez okno widziałem tylko betonową ścianę i nie widziałem na dobrą sprawę nawet czy jest dzień, czy noc, czy pada śnieg, czy świeci słońce...
  • Odpowiedz