Wpis z mikrobloga

@olewales: Mocno liczę, że uda się postawić w weekend. Ewentualnie na początku przyszłego tygodnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nawet taką propozycję - wiadomo, że ostatnio poszło nam zbyt szybko. To jest pierwszy problem. Drugi jest taki, że myślę, że dużo osób ma w Terrari ograne kilkaset godzin i niewiele ma przed nimi tajemnic. Proponuję więc, że może sobie udziwnimy rozgrywkę i pogramy z modami. Ja sam
@Wiedmolol: Nie mogę obiecać, że do końca tygodnia będzie (chyba, że nam @webh da jakąś zajebistą zniżkę na VPSa z windowsem ( ͡° ͜ʖ ͡°), wtedy może być nawet dzisiaj) ale pracuję nad tym

Jakie mody masz na myśli? Bo chodzi o to, żeby gra trwała trochę dłużej / żeby było co robić po pokonaniu wszystkich bossów. Myślałem nad wymuszeniem mediumcore ale ze względu na ograniczony drop
@olewales: Tak jak mówiłem - ja ledwo co dotknąłem tematu, ale z takich stricte zwiększających poziom trudności to spoko wydaje się "Prefixes for Enemies" Link - nazwa mówi praktycznie wszystko. Przeciwnicy mają własne prefixy, które dają im zwiększone staty/dodatkowe debuffy do ataków/specjalne ataki itp. itd.

No i coś na większą ilość contentu. Dobrze wygląda Thorium Mod Link - dużo nowych przedmiotów, NPCów, bossów

Może jeszcze Tremor Mod Remastered Link i Ersion
Nie wiem tylko jak to będzie wyglądało w najbliższych dniach. Kilka minut temu wyszła wersja 1.3.2 i nie wiem czy te mody będą kompatybilne. Możliwe, że trzeba będzie czekać na nową werję tModLoadera, a potem jeszcze na update modów.


@Wiedmolol: No i TShock przede wszystkim
@Wiedmolol:

Nie wiadomo czy zmiany wymagają w ogóle zmian po stronie serwera ale jeśli tak to możliwe, że będą czekać na 1.3.3

Cenx announced on Twitter that 1.3.2 would be broken into two updates; 1.3.2 and 1.3.3.

1.3.3 will focus on the Underground Desert.
@olewales: I pewnie na dniach wyjdzie 1.3.2.1 bo ledwo co włączyłem, a już znalazłem buga(chyba) bo włączenie "party center" spawnuje w tle baloniki, ale ten efekt przenosi się między postaciami i światami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: Albo to wina "Silly Baloon Machine", nie jestem pewien.
@webh: Ja mam nadzieję, że dam radę bez :P
Żeby nie było jak z serwerem q3, gdzie adminowi skończyła się kasa i zwija interes ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale w razie co będę o was pamiętał