Wpis z mikrobloga

@hjrhombre: ja mam #!$%@? gust troche (podoba mi sie ipv5...), ale imo calkiem zgrabnie wygladajcy starter-box. ;-)
@Oszczer: @Kaelthas: fajnie sobie z tematem steamcrave poradzilo. wypuscili supreme lite - ma szkielko na 2ml tylko... i w komplecie konwersje do 7ml ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oszczer: Ale ty wiedź, że nie ma to żadnego związku z dyrektywą, bo rozwiązania tego typu na rynku są dawna.
@vgf_: Tragiczny nie jest, ale nadal brzydal. Niewapowałbym.
  • Odpowiedz
@GaHee: pokaż mi takie rozwiązanie gdzie mod ma wbudowany atomizer i jednocześnie adapter do zewnętrznego atomizera to jest typowy produkt pod ustawę
  • Odpowiedz
@Oszczer: Poza tym, że ustawa w cale nie dotyka praktycznie atomizerów, w takim rozumieniu. O jaki adapter Ci chodzi?
Mizera(Smooke, ta nowa seria dillonsów jest jego)
Ten "prowadzący"(założyciel VCP)
GaHee - @Oszczer: Poza tym, że ustawa w cale nie dotyka praktycznie atomizerów, w tak...
  • Odpowiedz
@GaHee: dotyka sprzętu jako całości atomizer wbudowany możesz wyjąć i zastąpić adapterem wtedy zewnętrzny parownik umieszczasz tak jak w evicu np. Czyli nad modem. Dotyka sprzętu i to bardzo po za tym jeśli będzie rejestracja sprzętu przed sprzedażą na rynek polski to łatwiej i taniej zrobić to z jednym zestawem niż z dwoma produktami
  • Odpowiedz