Wpis z mikrobloga

Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo mie cos rozjebe zaraz. Nie no, jakies fajne buty na lato? W sumie to moge zainwestowac hajsy w jakies stritłerowe najeczki czy coś takiego, ale biedny student jestem. A tak serio to szukam i nie moge trafic. Cos lekkiego? W sumie to cos lekkiego i taniego, na duze upaly, pod krotkie spodenki, koszule itp. Cos al'a sandaly xD? No wiecie o co chodzi. Bo w 35 stopniach nie bede chodził w stritłerowych butach. Jakieś espadryle czy cos? Najchetniej to bym wlasnie kupił jakieś naje, ale i tak za 2 msc zaloze znowu AF1

#kiciochpyta #modameska #buty
  • 15
@czarmander: doskonale Cię rozumiem, af1 i JordanV here - wielkie buty, zdecydowanie zbyt wielkie jak na lato.

Kupiłem dwa lata temu w promocji w sizeer adidasy ZX, mogę śmiało polecić. Dopiero w tym roku się zajechalem na tyle że nie pójdę w nich do roboty. Sam planuje kupić teraz ascics, fajne też widziałem wansy - niskie i lekkie
@Wiadrodziej: ja to sam nie wiem czego chce. Przez 1.5 roku smigalem w Capri II no sztos, ale juz takie rozwalone, ze dostaly dawke kleju i pewnie w ciagu miesiaca skatuje je na desce. Mam tez cebulowe reeboki #pdk, niewygodne i brzydkie ( ͡° ʖ̯ ͡°) AF1 sa spoko jesli chodzi o wygode, najwygodniejsze moje buty, ale z wygladu to porazka, ciezkie, noga sie gotuje. Idealne