Wpis z mikrobloga

No #!$%@? mnie strzeli. Siedzę sobie, leveluję gyma #teamvalor żeby wstawić swojego najmocniejszego. W końcu po 15-20 minutach ciężkich zmagań mi się udało (vaporeon 1000CP na szczycie więc nie było łatwo). Z samochodu wysiada jakaś #rozowypasek chyba z ojcem. Ja już chciałem dokładać to co mam najlepsze, tylko jeszcze trzeba uleczyć poki... A ta #!$%@? widząc że podbiłem level dorzuciła jakiegoś gówno gastly'ego 150CP ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No #!$%@?, tak się nie robi
#pokemongo
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spyro90: pinionszki to sie zbiera w gymach ktore sam rozwalasz, wkłądasz byle co i lecisz do nastepnego. Jak masz 10 to zbierasz pinoszki, lapiesz sobie dalej poki i rozwalasz inne gymy (nie wkladajac tam niczego swojego). 23 levele na tej strategii w tydzień zrobiłem więc nie jest zła. Istotne aby mieć rower (albo auto, ale rower u mnie lepszy) do przejmowania gymów na pinionszki.
  • Odpowiedz
@krak: Pewnie mieszkasz w jakimś dużym mieście? W mniejszych czasami nawet nie ma 10 gymów, a nim zdobędę moje 6 jadąc rowerem(co trochę trwa) już często tracę pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krak: Ja tak z 6-7 km i niestety gymy w ścisłym centrum i wewnątrz osiedli wypadają w środku trasy, a one nie trzymają się długo nawet jeśli wrzucam cp 900 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to wszystko dla 6 gymów, dajcie mi duże maisto, bo gra w pokemon go nie zachwyca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@viejra: nie pozbywają się - te 10 cp to przykład, jak masz pok po 1,5k CP to nawet jak Ci dadzą 300-400 jako pierwszy to szybko leci
  • Odpowiedz