Wpis z mikrobloga

Doszedł redmi 3 dla mojej dziewczyny i mam pytanie odnośnie odblokowania bootloadera. Zgodę już mam, w unlock tool się
loguje i staje na 50% "couldn't verify device". Czy muszę się zalogować na te jej konto w telefonie? I nadal musi być China dev?

#xiaomi
  • 13
@asd1asd: Z 15 dni temu dostałem zgodę, China dev z en.miui.com właśnie wgrałem przez updater. Na konto xiaomi się staram zalogować ale błąd, zobaczę teraz na najnowszym dev bo własnie się włączył.
Z 15 dni temu dostałem zgodę


@schreder: ale odblokowywałeś już jakieś urządzenie na tym koncie? Bo jest ograniczenie czasowe, jedno urządzenie na 30 dni. Więc albo poczekaj, aż minie ograniczenie albo załóż drugie konto.
@schreder: można, musisz wprowadzić go w tryb EDL.
Doinstaluj to na PC z prawami administratora: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=48915118#post48915118 i uruchom go ponownie.
Podłącz telefon w trybie fastboot do komputera. Otwórz na PC wiersz poleceń (win+r > cmd > enter) i wykonaj fastboot devices - jeśli będzie na liście to wtedy następne polecenie: fastboot oem edl. Telefon pozostaje cały czas podłączony. Uruchom MiFlash i działaj (Flash all na dole programu).
@asd1asd: Jakiś download mode włączyłem i poszło. Wgrałem przez miflash ostatni china dev i od razu odblokował.

Dzięki za pomoc @asd1asd: @decyng11:

I DLA POTOMNYCH: WYCHODZI NA TO, ŻE OSTATNI CHINA DEV Z ZIP INSTALOWANY PRZEZ RECOVERY TO NIE TO SAMO CO WGRANY PRZEZ MIFLASH.