Wpis z mikrobloga

@Xenesthis:

1. "Nemesis" (from Nemesis)

2. "Armada" (from Dynasty)

3. "Magnan Imus" (from Power of Darkness)

4. "Jump!" (from Power of Darkness)

5. "Sons of War" (from Nemesis)

6. "Return from Darkness"

7. "Clash of Empires" (from Nemesis)

8. "Eternal Sorrow" (from Nemesis)

9. "The Ancients" (from Power of Darkness)

10. "Birth of a Hero" (from Nero)

11. "Sky Titans" (from Nemesis)

12. "Path to Earth"

13. "Earth Rising" (from Power
  • Odpowiedz
@ryhu: Sun się na razie nieźle prezentuje

@Xenesthis: Jak dla mnie średni kawałek. Z Archangela fajny jest m.in. Magic of Love, Dragon Rider i sam Archangel

BTW Spotify ostatnio mi polecił Vendetta - Jo Blankenburg i Epic Soul Factory - Epic Soul Factory Vol.2. Bardzo fajne szczególnie ta druga składanka
  • Odpowiedz
@Xenesthis: "Caradhras" już wydawali na "Archangel", który też był publicznym albumem. Zresztą tak jak "SkyWorld" czy "Heaven", dziwię się, że zdublowali z tych albumów kilka utworów na "Classics". Zresztą jakie to klasyki, jak te dwa albumy chyba nawet roku nie mają.

@DzordzioRomani:

Vendetta - Jo Blankenburg


Z Vendetty jest to:

http://www.wykop.pl/wpis/1869623/utwor-z-najnowszego-trailera-hobbita-skomponowany-/

Jakoś rok temu nie zwróciłem na ten utwór uwagi, a po obejrzeniu trailera słucham go na okrągło:)
  • Odpowiedz
@DzordzioRomani: @ryhu: Zawsze można odsłuchać ich albumy na Extreme Music. Tak jeśli ktoś by nie wiedział :) No i niektórych utworów można tam nie znaleźć, np. Freedom Fighters, bo wyłączne prawa posiada Paramount , a na przykład SkyWorld jest poszerzony o (chyba) 7 dodatkowych utworów. Na Extreme Music można odkryć sporo nowych utworów, nie tylko od Two Steps :)
  • Odpowiedz
@strictvision: a widzisz, tutaj wychodzi mój brak zainteresowania czymkolwiek poza muzyką:) Utwór znam, ale gdzie go używali, ani jakie nagrody zdobywały trailery, to już nie mam pojęcia:)
  • Odpowiedz