Wpis z mikrobloga

@smyl to zależy co robisz, ja np. gymy sobie odpuściłem, wolę bić poziom i dopiero koło 25 się pobawię w atakowanie, więc revive i potiony mam o kant dupy potłuc
@pieetiaa Wolę podejście @Adrian00 :) tylko od dawna nie awansowałem żadnego dobrego pokemona, bo czekałem, aż awansuję na lucky eggu i teraz nie bardzo mam kim walczyć, a mam mało pokeboli :D najlepszy pok poniżej cp1100
@smyl: W ruchliwych miejscach raczej da radę przejmować gymy słabszymi pokami bo rzadko kiedy w dzień kręcą się tam zorganizowane grupy. Raczej każdy podbija gym w pojedynkę i wstawia swojego poka.
@Adrian00: niestety mieszkam na duńskich przedmieściach małego miasteczka, przez te 20 leveli nie zobaczyłem więcej niż 10 gymów łącznie :D muszę się przejechać do centrum - miasto ma 150tys. osób, 1000 osób potwierdziło na fb udział w spotkaniu trenerów pokemon go w środę :D
@Adrian00: ah, zagłębie ruhry to jak jedno ogromne supermiasto, zazdroszczę, nie mogę się już doczekać przeprowadzki w jakieś bardziej cywilizowane miejsce, niż moja dziura ( ͡° ͜ʖ ͡°) też wszyscy grają tam w pokemony?