Wpis z mikrobloga

@FeniEnt
A który pokemon to był taki murarz-tynkarz-akrobata-pediatra że mógł się nauczyć jednocześnie cut, flash, swim i fly, bez których przejście gry nie było możliwe?
  • Odpowiedz
@Saper9: ja to jak gralem charizardem, to miałem same najsilniejsze ataki. Problem był tego typu, że zanim dojechałem do połowy Ligi, to miałem wszystkie 0/5 :((((((

@susuke15: Ale Fire Redy przeszedłem ze 3 razy. Na lapku, który teraz mam od 3 lat coś mi nie śmigają, przyspieszenie sie coś buguje i czasami jakby ścina mi emulator. Nie da sie grac :(
  • Odpowiedz
@coo84 Z fly się rozpędziłem. Chodziło mi o Strength.
I oczywiście nie masz racji. Ani Dratini, ani Dragonite, ani Dragonair nie mogą znać wszystkich HM (pic rel).
Ponadto, dostaje się Dratiniego późno, już po konieczności użycia Cut.
Nie da się przejść gry jednym pokemonem. Twórcy dobrze o to zadbali.

Cut musi być do wycinania krzaków, Flash do przejścia Rock Tunnel, Surf do dopłynięcia gdzie trzeba, Strength do przesunięcia głazów zagracających przejście.
  • Odpowiedz
@rogal_king: Chętnie bym pograł w nowsze części, ale nie uznaję pokemonów powyżej 151 numeru. Kiedy wyszły nowe serie, mój zapał do tej serii był już dużo mniejszy, więc nie chciało mi się z nimi zapoznawać. Tym bardziej nie mam na to ochoty teraz, kiedy FireRed odpalam tylko z sentymentu i wtedy mogę sobie złożyć zacną ekipę. Ale żeby instalować jakieś nowsze i uczyć się od nowa co raz bardziej przekombinowanych
  • Odpowiedz