Wpis z mikrobloga

W sumie to podziwiam i zazdroszczę ludziom, którzy mają jakieś hobby czy pasję i w tym trwają. Ja mam do wszystkiego słomiany zapał, po jakimś czasie wszystko zaczyna mnie nudzić i odpuszczam sobie.
#guwnowpis
  • 31
  • Odpowiedz
@Grazyna_Roberts: Czyli jeszcze nie znalazłaś swojej pasji.


@DannyMurillo: @Grazyna_Roberts: Ja kiedyś mogłem godzinami grać na kompie, było mnie stać tylko miesięcznie na jakąś grę z gazetki, teraz tonę w grach a nawet godziny nie usiedzę. Ciężko coś nowego znaleść, wszystko co wymaga poświęcenia energii mnie męczy, to co nie jest rozwijające to mogę oglądać jak ktoś gra czy tracić czas na seriale, przeglądanie gówna na wykopie
  • Odpowiedz
@Grazyna_Roberts: A może taki słomiany zapał ma swoje zalety.

Też go mam i polega to na tym, że na początku, gdy coś robię to jestem pełen energii i po dojściu do pewnego (początkowego progu) już mi przechodzi i chciałbym zacząć coś od nowa z nowym dużym zapasem energii.

Z punktu widzenia czysto biznesowego takie osoby świetnie by się nadawały na stanowiska polegające np. na wdrażaniu projektów, gdzie potrzeba osób pełnych
  • Odpowiedz
@Grazyna_Roberts: a co jak hobby to nic nie robienie, a zainteresowania to wypok? ( ͡º ͜ʖ͡º) Żartuje, może rower wieczorem/ jakiś taniec/ dawanie dupy Hiszpanom? XD spróbuj wszystkiego, to się przekonasz :d ja uwielbiam jak nikt nie zawraca mi dupy na lewo, Kocham samotny spacer/ jazdę autem lub rowerem w nocy i lekka, ale bez przesady aspolecznosc i jestem szczęśliwy, że nic nikt nie musi
  • Odpowiedz