Wpis z mikrobloga

Wróciłem z kina z seansu #swissarmyman i jestem absolutnie zauroczony tym filmem, produkcja która była wyśmiana i wybuczana w Cannes na festiwalu jest absurdalnie wizjonerska i wyjątkowa, ale także nieco "specyficzna".
Paul Dano i Daniel Radcliffe zagrali role wręcz wybitne, całość okraszona wspaniałymi zdjęciami oraz fenomenalną muzyką.
Jeżeli będziecie mieli do czynienia z tym filmem, to obiecuję że nic po seansie nie będzie już takie samo, film jest absolutnie inny niż wszystko co do tej pory widzieliście.
cc: @Joz

9-/10


#film #kino
źródło: comment_Sak8Mz2K7BdLxrAAJK7d7kWTD7xtIeyn.jpg
  • 2
@AmonGoeth: Wszystkie opinie z jakimi się spotykam są skrajne, albo mówiące że film jest wyjątkowo dobry jak w twoim przypadku, albo że jest beznadziejną stratą czasu.

A to #!$%@? największe arcydzieła, że nie da się obok nich przejść obojętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Joz to samo w przypadku High Rise ktory ostatnio mial premiere... te same glosy bylo slychac.
Ciezko ten film zdefiniowac pod wzgledem dobry/zly. Rozmumiem to doskonale kazdy widz szuka w kinie czegos innego. Dla jedych SwissArmyMan bedzie obraza dla ludzkiej godnosci i logiki a z drugiej strony widzimy ludzi takich jak ja ktorzy odbieraja ten film zupelnie inaczej, jakkolwiek ten film zostawia cie po seansie w z glowa pelna mysli i rozwazan