Wpis z mikrobloga

@bobeus: Jestem w szoku! Debilizm totalny! Dlaczego te w cudzysłowiu mądre głowy nie wynajdą takiej aplikajci która zabroni pisac takie debilne komentarze. Zamiast pisać durne komentarze lepiej by sie wzieli do roboty!!!!
  • Odpowiedz
@zle_lico: Zwykle różowe z tej części umysłowego podziemia społecznego muszą zajmować się gówniakami, więc siedzą na fejsach. Ale ich niebieskie też nie mądrzejsze, choć czasem trochę bardziej bo z kierownikiem magazynu musza pogadać o islamizacji
  • Odpowiedz
@bobeus: Dostałem raka, jak niby taka aplikacja do odnajdywania zaginionych miałaby działać? Skoro są zaginieni to nie wiadomo gdzie są, więc na mapie ich nie oznaczą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@qqwwee: a może aplikacja odwrotna, "teren czysty" czyli mam na stałe włączoną aplikacje i teren gdzie chodzę jest zaznaczony że jest czysty - ale dużo jest warunków
  • Odpowiedz
@koral: Już lepiej, ale nadal nie za bardzo to widzę - na polach to może i by się sprawdziło, ale nie w mieście gdzie jest mnóstwo zakamarków, budynków itp. w których zaginiony mógłby się ukryć. I zawsze jest możliwość, że po godzinie od oznaczenia terenu jako czystego zaginiony by się tam przypałętał i teren niby czysty, ale jednak nie do końca.
  • Odpowiedz
@qqwwee: No jak widać na ekranie Pikaczu, to chyba zaginionych ludzi tym bardziej? Boshhh, myśl czasem, naprawdę ()
  • Odpowiedz
@zle_lico: Przypadek, nieco wyżej są komentarze niebieskich o tym jakie smutne czasy, dehumanizacja, wrogość i szarość. To jest taka mentalność pewnej generacji.
  • Odpowiedz
@bobeus: Przecież grając w pokemony już znaleziono jedno ciało, o co im chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie to ta apka może się przyczynić to znajdowania ciał, ale najpierw musieli by więcej pokemonów w polach stawiać
  • Odpowiedz