Wpis z mikrobloga

Serce rośnie gdy na wykopie już po kilku minutach od opublikowania stonowanego artykułu o konferencji na temat Żołnierzy Wyklętych pod tytułem "Wyklęci: pogubieni bohaterowie?" już po paru minutach od opublikowania jest 8 zakopów.

Czyżby wykopowi patryjoci brzydzili się naprawdę wyważonymi debatami?
Czy chodzi o to, że zaznacza się że gra się tymi ludźmi w bieżącej walce politycznej?
A może po prostu lolnierze są już passe? ( )

http://www.wykop.pl/link/3273503/zolnierze-wykleci-nowy-mit-zalozycielski-iv-rp/

#bekazprawakow #bekaznarodowcow
  • 7
@bygsyti: Chodzi o to, że w wykopalisku 8 na 10 znalezisk dotyczy albo Żołnierzy Wyklętych albo Rzezi Wołyńskiej i ludzie mają już dość, zakopują, bo chcieliby poczytać ciekawostki lub artykuły na pozostałe dziewięćdziesiąt dziewięć milionów tematów, niż te dwa. O ŻW czy Wołyniu już każdy przeczytał na tyle, by wiedzieć o tym wystarczająco dużo i zwyczajnie rzygać się chce już.
@FuriousViking: Szczerze, to chciałem sam się douczyć (osobiście uważam ich za terrorystów, zbrodniarzy i przegrywów a wychodzę z założenia że wroga trzeba znać) i dlatego podzieliłem się źródłem. Ale przecież nie będę zaczynał nauki od lolcontentu Żebrowskiego, Brauna czy Kowalskiego.
@bygsyti: Nie musis w ogóle zaczynać nauki i my, reszta mirków, też nie musimy. Znajdziesz na głównej i wykopalisku tysiące znalezisk w tym temacie. Poszukaj i wybierz od czego chcesz zacząć i edukuj się. Jak już po 26 stronach o ŻW zrobi Ci się niedobrze, to zrozumiesz, czemu wszyscy zakopują podobne znaleziska;)
@bygsyti: Po czesci dlatego, że ja wchodzac tam widze 3 zdania a reszta jest dla abonentów.
Na gazeta.pl jakos tak jest, że czasem tresc jest dostepna, czasem można raz przeczytac a przez niektóre linki od razu jest tresc niedostepna bez opłaty.