Wpis z mikrobloga

@fortheworld: @Verbatino: wybiorcze, ale poki co to ama dosc slabe. Nawet na te ciekawsze pytania odpowiedzi lakoniczne i jak od niechcenia. :( Niektorzy sie bardziej starali.
edit: no widzisz, nam sie to nie wyswietlilo. gj wykoppeel
  • Odpowiedz
@Verbatino: jeśli prowadzisz działalność to co miesiąc zarabiasz inaczej. Dodatkowo mając na uwadze, że Pani Pawlikowska utrzymuje się z wydawania książek to tym bardziej ciężko mówić o miesięcznych zarobkach. JASNE, można wyliczyć średnią z roku, ale SERIO nie wszyscy prowadzą takie statystyki (głównie dlatego, że "wystarcza im na to, czego potrzebują" czyli "pieniądze nie są problemem"). Poza tym - pytanie o zarobki jest słabe.
  • Odpowiedz
@Verbatino:

Osobiście nieco dziwię się Pani Beacie Pawlikowskiej że podjęła decyzję o zrobieniu AMA na wykopie.

Pani Beata chyba nie zrobiła wcześniejszego researchu odnośnie tego portalu i do końca nie zdawała sobie sprawy z tego jakie towarzystwo tu przesiaduje.
Takie AMA prędzej widziałbym na jakimś forum ludzi interesujących się zdrowiem/rozwojem duchowym/duchowością/stricte podróżowaniem.

Pytania w stylu "jakie i ile ma pani zwierząt w domu" w moim mniemaniu są totalną stratą czasu, jakimś
  • Odpowiedz
@Namarin: masz racje, duzo pytan w kazdym ama jest kompletnie z czapy. Jednak padlo kilka ciekawych , ktore dawaly mozliwosc dluzszej wypowiedzi, zachecenia ludzi do tematu, a tymczasem odpowiadala jednym krotkim zdaniem. Liczylem na bardziej interesujace ama. ;<
  • Odpowiedz
@Namarin: ja tam się dziwię komukolwiek że chcę robić tutaj AMA xD serio, nie wiem jak oni ich nakłaniają albo jaką wizję naszej społeczności tu roztaczają, ale wystarczy kilka dni rozeznania, żeby zobaczyć jacy ludzie tu siedzą xD
  • Odpowiedz