Wpis z mikrobloga

@Mithrindil: Ale przecież ta siatka jest montowana w szortach do pływania. Ma na celu podtrzymywanie genitaliów, żeby ci się #!$%@? nie zaplątał i zebyś go nie zwichął, tudzież w celach estetycznych abyś nie paradował po plaży ze wspomnianym #!$%@? przyklejonym do materiału szortów. To nie są spodenki do grania w gałę czy spacerów po parku.
  • Odpowiedz
@Rurzowy_Rzufff: Ktoś wyżej napisał - jak ci się spocą nogi, żeby spodnie ci się nie przylepiły, czy coś.
Ja tam nie wiem, jeszcze mi się nie zdarzyło spocić, mam dobry wiatrak, więc nie jestem ekspertem, ale jestem pewien, że moje spodnie to nie kąpielówki, tylko gacie sportowe. Na pewno nie wszedłbym w nich do basenu. Nogawki szerokie, materiał zupełnie niekąpielówkowy itd. Wyglądają jak normalne spodnie do kolan (i też nie
  • Odpowiedz
@Mithrindil jakby coś to siatka ma na celu utrzymanie w spodenkach przewiewu, tzn materiał się nie klei do nóg gdy się mocno upocisz, albo gdy plywasz też, bo to że sportowe nie znaczy, iż nie do plywania:)
  • Odpowiedz
@Mithrindil: jak to są spodenki marki Janusz, to ta siata #!$%@? niemiłosiernie, bo jest w #!$%@? duża jakbyś chciał tam arbuz wsadzić. Natomiast w droższych spodenkach taka siatka jest przyszyta po całej wewnętrznej powierzchni spodenek i nie jest taka workowata. Wtedy taka siatka jest zbawieniem w upalne dni.
  • Odpowiedz
  • 4
@XineX
@Mithrindil pracuję w hurtowni odzieży, znam się. Potwierdzam, co pisali inni wyżej - spodenki z siatką to kąpielówki. Metka na pewno jest zrobiona przez importera a nie producenta a pisząc spodenki sportowe zamiast kąpielowe zwiększa potencjalne grono klientów. Albo po prostu nie ma o tym pojęcia, tak jak kilka osób tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pies_ogrodnika: Wszystko jedno. Skarpetkami chcą nas, panie, powyzabijać. Ale nie mnie! Te żółte kurduple za chude są w żółtych uszach. Patrz pan. O, widzisz pan? Kupuję... u tych gupków, tę ich taniochę uciskową. Iii ciach! Żyletką gumki. I skarpetka bezuciskowa, zdrowa. Bezuciskowe skarpetki, zdrowe, bezuciskowe.
  • Odpowiedz