Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od dawna myślałem o #roksa (stary #przegryw here), ale zawsze wzbraniało mnie od tego jedno: przecież to chore odbyć pierwszy stosunek przed pierwszym pocałunkiem. Tak, aż takim stulejarzem jestem.
Jednak wczoraj zaliczyłem pierwszą bazę. #czujedobrzeczlowiek i w końcu z czystym sumieniem mam zamiar umówić się z jakąś divą w najbliższym czasie. Lepiej na pierwszy raz kupić pół godziny czy całą?
#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Od dawna myślałem o #roksa (stary #...

źródło: comment_oIoVmDOWc0Tqd0EFTMwW7LWxGSEXbduy.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
OP: @milysmoky: dla takich jak ja powinno być naliczanie sekundowe xD
@plackojad: nie, bo to był jakiś podpity szlauf który się do mnie przystawiał. Próbowałem więcej, ale nie chciała. Trafiło się ślepej kurze ziarno.
@mustafas00: wiesz, że #!$%@? mnie co o tym myślisz?
@Kaplanka: dużo za dużo

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
Anon: Może wystarczy Ci 30 minut, ja pamiętam swój pierwszy raz, co prawda nie z divą, a ze zwykła dziewczyną.
I trwało to ekstremalnie długo, byłem bardzo zestresowany.
Wiedziałem już wtedy, że seks różni się od masturbacji, więc bałem się że na przykład mogłem nie poczuć swojego orgazmu.
Wyciągałem pindola co 5 minut i sprawdzałem czy nadal jest twardy xDDD
Ale mi teraz wstyd jak o tym pomyślę

To jest anonimowy
  • Odpowiedz
OP: Jestem taki młody, że przeciętny piętnastolatek ma większe doświadczenie ode mnie. A ewentualnej dziewczynie bym nie powiedział, tak samo jak o prawictwie. Każdy ma jakieś tajemnice, przecież żadna dziewczyna się nie przyzna facetowi co się działo np. na erazmusie xD
@Kaplanka:

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
OP: @Kaplanka: nic bym nie mówił. Jakby się zapytała, to powiedziałbym że kiedyś miałem jakiś tam związek, ale to było dawno i w ogóle nie chcę do tego wracać by nie otwierać starych ran xD. Z seksem podobnie, siedziałbym cicho ale jakby coś podejrzewała już po fakcie to zwaliłbym winę na długą przerwę czy coś takiego.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
  • Odpowiedz