Wpis z mikrobloga

Trailera nie ma ale i tak jest zajebiście.
Pomimo braku wyczekiwanego przez wszystkich trailera i lekkiego braku organizacji, ten panel podobał mi się dużo bardziej niż zeszłoroczny z TFA. Szczególnie urzekł mnie Edwards. Widać po gościu, że jest ogromnym geekiem i możliwość nakrecenia filmu że świata SW to spełnienie jego marzeń. Ta historia o kreceniu sceny w metrze () Dzięki niemu dostaniemy to, na co czekamy: fanfilm z ogromnym budżetem i świetną obsadą a nie skrojony na miarę produkt (bardzo dobry, ale jednak bezpieczny produkt) jakim było Przebudzenie Mocy. No właśnie obsada. Kapitalna sprawa, że udało się zaangażować znane twarze i dobrych aktorów jak Whitaker, Mikkelsen czy Medelsohn (co to będzie za badass) po których widać, że autentycznie są zajarani tym projektem.
Strasznie się jaram tym filmem i czekam na niego, liczę, że dostaniemy pelnokrwistą i kompletną historię ʘʘ
Teraz czekamy na trailer ;)
#starwars #rogueone #garethufamtobie
Pobierz jablkabanany - Trailera nie ma ale i tak jest zajebiście. 
Pomimo braku wyczekiwanego...
źródło: comment_AV4QGS4VrwreWfIx4kuDBjgEcNlSxLmy.jpg
  • 11
@jablkabanany: gareth nie ma nic do gadania, film nakrecił wg swojej wizji która jednak nie spodobała się Disneyowi, "BO ZA DOROSŁA, DZIECI TEGO NIE POKOCHAJĄ" dlatego kazali mu #!$%@?ć na plan i robić kosztowne dokrętki. Więc #garethufamtobie tak średnio bym powiedział. To Kathleen Kennedy ma ostatnie słowo co było widać dosadnie w TFA.
@AmonGoeth: wiadomo, że jak Disney nie klepnie to nie przejdzie, ale nie sądzę, żeby Edwards dał sobie całkiem zmienić film. Widać też po obsadzie, że film ma być poważniejszy, nie sądzę żeby zrobili z tego cukierkowe pierdu pierdu
@jablkabanany ma tyle samo do gadania co j.j abrams a nawet powiedzialbym ze o wiele mniej, bo nie ma marketingowego nazwiska. Disney jest mu bardziej potrzebny niz on disneyowi. To ze Disney to komercyjne #!$%@? matki natury przedstawil to dosadnie Tarantino pol roku temu w jednym z wywiadow.
@AmonGoeth: gdyby Disney leciał całkiem w target dzieciaków, to byśmy dostawali samych rebelsów i kolejne spinoffy oryginalnej trylogii. Myślę że celują w szerszą grupę i właśnie antologie mogą być robione pod starych fanów. R1 idealnie nadaje się na film dla geekow, osadzony pomiędzy dwoma trylogiami, z klasycznymi postaciami...
@jablkabanany zobacz o czym byl ten sampanel w Londynie dzisiaj - tylko o SW Rebels, animowanym SW dla dzieci. Disney przelicza wszystko na USD oni maja gleboko w dupie to czy film bedzie dla starych fanow czy mlodych czy wszystkich. Oni patrza na to przez pryzmat marketingowy. Maja specow i tegie glowy od marketingu ktore rozbroily ten film na czynniki pierwsze poddali go analizie targetowej dodali tzw marketingowe dimensions do produktu by
@jablkabanany kocham SW i cały ten marketingowy korkociag ktory towarzyszy od dekad tym produkcjom, kocham samo uniwersum SW, ale wiem do czego jest zdolny Disney... dlatego gdzies tam z tylu głowy świeci mi sie ta mała czerwona lampka która daje nieco rezerwy tej produkcji, wole sie pozytywnie rozczarowac niz zbierac z twarzy ogromny pękniety balon zaraz po seansie.