Wpis z mikrobloga

#ibuygou
Byłoby miło gdyby ktoś był w stanie pomóc, bo ja już tracę cierpliwość. Zdecydowałem się na zakup telefonu xiaomi na ibuygou i początkowo chciałem zapłacić kartą, ale miałem problemy, więc przelałem pieniądze na paypal. Jednak gdy próbuję zapłacić paypalem to płatność dokonuje się z karty przypisanej do paypala zamiast z paypala, co oczywiście skutkuje błędem, bo na karcie nie mam środków. Na portalach takich jak ebay czy aliexpress nie miałem nigdy problemów z płatnością, a tutaj to mi się już odechciewa kupować telefonu. Także byłbym bardzo wdzięczny gdyby jakiś mirek był skłonny pomóc.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moonwalker: a jakie masz opcje do wyboru jak klikasz zaplac? Masz cos takiego jak "zaplac po dostawie"? Bo wedlug procedury paypal, masz 14 dni czy 30 dni na zwrot towaru, wiec tymczasowo blokuja ci kase na podpietym koncie.
  • Odpowiedz
@entaroadun Na stronie ibuygou na ostatnim kroku klikam pierwszą opcję "zapłać przez paypal" i gdy chcę zapłacić przez paypal jest napisane, że muszę podpiąć kartę czyli z tego co rozumiem mogę zapłacić tylko kartą za pomocą paypala, ale ja mam pieniądze na paypal a nie na karcie i chciałbym zapłacić przez paypal.
  • Odpowiedz
@lukaszlukasz Przewalutowałem na paypalu na dolary, ale przy zapłacie jest napisane, że muszę dodać kartę. No i dodaję tą kartę mimo że mam tam jakieś grosze bo przelałem wszystko na paypal i jest błąd.
  • Odpowiedz
@moonwalker: też miałem ten problem kilka dni temu, próbowałem kilka razy, limit na moesec (bez doczytania co to, spieszylem sie) czy cus takiego podnioslem, potem nie zadziałalo ale za jakieś 20min przeszło. Więc nie wiem czy to limit czy chwilowy problem z paypal
  • Odpowiedz