Wpis z mikrobloga

xDDDDDDD Wykop dzisiaj tak bardzo:

via #zalosnalogika

Będziecie dzisiaj słyszeć kpiny z hasztagów i marszów solidarności, będziecie dzisiaj słyszeć o porażce multikulti, będziecie słyszeć o liberalnych elitach UE, związanych poprawnością polityczną, które nic nie robią w walce z terroryzmem.

Nie będziecie słyszeć o tym, że za zdestabilizowanie regionu, a w kosekwencji wyłonienie się ISIS odpowiada m.in. prawicowy, bogobojny republikanin Bush, że Polska była jednym z jego głównych partnerów, że Niemcy i Francja odmówiły udziału w napaści na Irak, że Francja arogancko upominała Polskę, że straciła okazję by siedzieć cicho.

Nie będziecie też słyszeć o tym, że francuski model jest przeciwieństwem multikulti, który z grubsza zakłada współistnienie i pielęgnowanie kultur na równi z kulturą gospodarza. Francuski model to asymilacjonizm, który zakłada, że każdy jest obywatelem, a nie reprezentantem grupy kulturowej, czego najgłośniejszym bodaj przejawem był zakaz noszenia burki.

Nie będziecie też słyszeć, że Francja jest jednym z głównych aktorów w walce z ISIS, że po zamachach listopadowych zwiększyła swoje zaangażowanie w Syrii i że Hollande już zapowiedział jeszcze większą obecność francuskich wojsk. Nie będziecie też słyszeć o tym, że w ciągu ostatniego ponad roku, ISIS straciło wiele z kontrolowanych terytoriów. Będzie wam wmawiane, że jedyne co Europa robi to hashtagi - wyraz solidarności zwykłych ludzi i reakcja na traumę.

Nie będziecie też słyszeć, że w atakach w Nicei zginęli również muzułmanie.

Ale przede wszystkim nie będziecie słyszeć ŻADNYCH realnych rozwiązań w walce z terroryzmem, poza żenującym populizmem, żeby cofnąć się do lat 60. i nie wpuszczać muzułmanów albo wydalić ich wszystkich z Europy nie wiadomo dokąd i pomimo, że zdecydowana większość nie ma z terroryzmem nic wspólnego. Będziecie słyszeć prostackie formułki od populistów, którzy są dobrzy w szczuciu, rozgrywaniu emocji i destrukcji, a później odchodzą, zostawiając kogoś innego z problemem vide Farage czy Johnson.

#niceattack #islam #francja #bekazprawakow
  • 15
Na pikio znalazłem coś takiego tuż przed wpisem który ty skopiowałeś:
@marcelus: – Najpierw zmienią filtry w profilowych na fejsbusiu, potem przeczytają że islam nie miał z tym nic wspólnego, następnie wejdą na fanpejdż jakiegoś bezmózgiego #!$%@? sugerującego że to chrześcijanie mają swoich ekstremistów, a islam i terroryzm wykluczają się. Wyjdą na ulice śpiewać kretyńskie piosenki, by dowiedzieć się że muszą wrócić do domów bo przedłużony Stan Wyjątkowy potrwa nieco dłużej.
@Stach77:

jeszcze większych restrykcji odnośnie posiadania broni


co zabroni dwa raz posiadania broni xD

A od papieża-idioty usłyszą kolejną wiązankę wydumanych słów potępienia i truizmów.


no tak papież kierujący się ewangelią, straszne!

ze strony armii prawicowych neonazistów.


Z punktu widzenia Polski, to jest to dużo większe zagrożenie :D

Powtarzam jeszcze raz:

Będziecie słyszeć prostackie formułki od populistów, którzy są dobrzy w szczuciu, rozgrywaniu emocji i destrukcji, a później odchodzą, zostawiając kogoś
@marcelus: Ja nie mówiłem, że się zgadzam ze zdaniem "papieża-idioty" bo tego papieża szanuję jak najbardziej i popieram w kwestii przyjmowania uchodźców. Uchodźców powtarzam, bo to mówił papież, nie imigrantów niejednokrotnie podszywających się pod syryjczyków. Broń mamy dostępną, czarno prochową i jak pogrzebiesz to znajdziesz wypowiedzi polityków którzy stwierdzają "a panie, na co to komu?". Ponadto Bieńkowska i inni są politykami UE i są kraje np. francja gdzie masz bodajże 20
@Stach77: @Stach77: Ale wiesz, że nie możesz w jednym zdaniu zarzucać komuś nieumiejętności rozróżnienia doktryn i ruchów politycznych, a potem każdego z kim się nie zgadzasz określać mianem "lewactwo". To czyni jakąkolwiek dyskusję z tobą nie tyle bezsensowną, co po prostu niemożliwą.

Bo rozumiem, że "lewactwo" nie podświetla profilów flagą Iranu, ale już prawactwo tak? No chyba, nie. Można by mnożyć takie przykłady.
w


@marcelus: Typie, primo, nie mówię, że jesteś lewakiem, secundo, nie mówię, że jak prawaki podświetlają flagi, to są spoko, bo dla mnie i myślę że dla wielu innych to jest działanie po prostu neutralne. Bezwysiłkowa pomoc, czyli żadna. Jak danie lajka na biedne dzieci czy chore. Jak ktoś tak robi, to nie jest to złe czy dobre po prostu neutralne. Jak ktoś robi to po każdym zamachu w europie a
Typie, primo, nie mówię, że jesteś lewakiem,


@Stach77: Nie o to mi chodziło. Odnosiłem się do tego, że w swoich wypowiedziach użyłeś słowa lewactwo wielokrotnie bez jakiegoś konkretnego zaczepienia. Wyszło na to, że każdą postawą której nie podzielasz określasz mianem "lewactwo" i tyle.
@marcelus: To chyba coś ci się pomyliło, bo pierwsza odpowiedź nie była moja, tylko, tak jak twoja, skopiowana z internetu, dałem zresztą link, a w ciągu całej dyskusji użyłem słowa "lewactwo" 2 razy. I to jest wielokrotnie twoim zdaniem?
@marcelus: "Ale przede wszystkim nie będziecie słyszeć ŻADNYCH realnych rozwiązań w walce z terroryzmem."

Bo takich nie ma. Muzułmanie są teraz na złe i gorsze częścią społeczeństwa Francji i reszty Zachodu. Pozbycie się ich wymagałoby środków, które przy obecnym poziomie przemocy byłyby zbyt kosztowne (pod względem praworządności, pokoju i staromodnego sumienia).

Innymi słowy: na pokolenia mają przewalone. Konflikt z islamem będzie dominował politykę i kulturę Francji i innych krajów z mniejszością