Wpis z mikrobloga

@klinikiprawa-pl

Masz Ty w ogóle rozum i godność człowieka?

Moim zdaniem dobrze powiedziała, niech sieje propagandę tak jak Niemcy rozpowiadają o Polskich obozach zagłady. Niech walczy, kłamstwem w kłamstwo.

W jednym zdaniu żydokomuna, bolszewicy, Moskwa. To zdanie ma potencjał atomowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czarne ścierwo i tyle. (Żeby nie było posądzeń o rasizm, jest to nazwa papieru ściernego do ścierania mózgu)

czarni na umyśle są.


www.klinikiprawa.pl porady i konsultacje prawne oraz notarialne

tel: 601 602 100
e-mail: kontakt@klinikiprawa.pl
e-mail: redakcja@klinikiprawa.pl

#wykopefekt #neuropa
  • 9
@bygsyti: łaa, zabolało, myślę, że mam rozum i godność człowieka. Niestety w tych wpisach tego zabrakło. Tutaj masz rację, przepraszam i nie będę się tłumaczył a jedynie postaram się częściej używać rozumu i pamiętać o godności. Jeszcze raz przepraszam za takie bzdurne i nie niosące żadnej wartości wpisy.

@Doctor_Manhattan: jako fundacja wspieramy mniej zamożne osoby oferując pomoc w znalezieniu prawnika i ewentualnie pokrywając koszty spraw i porad. Wpisując nasze dane
@Doctor_Manhattan: To zostałoby umorzone tak jak zdania w stylu "pan Adolf wiedział co robić/słusznie robił", które nie wyczerpują znamion przestępstwa. W domyśle wiem, że kilinikiprawa-pl nie mają za grosz RiGCzu.
Dorosły człowiek po kursie z biologii powinien rozumieć, że trochę więcej pigmentu w skórze nic nie znaczy i to tylko efekt przystosowania do afrykańskiego środowiska. Jak widać, co niektórzy mentalnie zatrzymali się na etapie przedszkola, skoro posiłkują się takimi żenującymi epitetami.
@Wsiok: Przyjąłem, przyjąłem i wyciągnąłem wnioski na przyszłość, dzięki.
@bygsyti: żebyś wiedział ile taki instagram zajmuje czasu jeśli chcesz prowadzić konto systematycznie. Na szczęście tam udało mi się trzymać język na wodzy. Dzięki instagramowi pomogliśmy już kilku osobom w rozwiązaniu prawnych problemów.