Wpis z mikrobloga

#ama #pawlikowska #wykop #gorzkiezale
Znowu będzie mi wstyd za komentarze pod AMA pani Pawlikowskiej. Po raz kolejny w większości pytania będą nieudolnie dowcipne, w tym akurat przypadku krążące wokół osoby Wojciecha Cejrowskiego, albo skupiały się będą na wykpieniu 'akcji marketingowej' nowej książki tej znanej podróżczniki.
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale strasznie mi żal tych wszystkich autorów poprzednich edycji 'ask me anything', że zostają w taki niewdzięczny sposób przyjęci na tym portalu.
Jeżeli już administracja bierze się za organizacje, czy też zaproszenia do AMA to powinno to się odbywać na podobnej zasadzie co prowadził kiedyś @Velati:, tzn zebrał najlepiej punktowane pytania i potem przedstawił odpowiedzi w formie znaleziska.
  • 6
@emkape: A czego się tu dziwić jak do ama zapraszane są osoby które nie dość że nieciekawe to często reprezentują sobą poziom wybitnie niski. Nie zdziwi mnie gdy jej ama będzie wyglądać podobnie do ama z niektórymi politykami gdzie większość pytań to było kręcenie beki z ich głupoty.
@vegaushp: Kogo by nie zaprosili to i tak głupkowate pytania będą miały wśród użytkowników największe 'wzięcie'. Pawlikowska reprezentuje wybitnie niski poziom? Prawdopodobnie największa polska podróżniczka?
@emkape: na wykopie z reguły pojawiają się interesowni celebryci. Jedyny powód dla którego organizują te ama to względy czysto materialne i zorientowane na ich własne interesy.

Pani Miriam Shaded już widziała się w sejmie jako posłanka, ale uprzednio trzeba było rozpromować się na wykopie.
Pan Gowin też sobie o wykopie przypomniał jak chciał zbić kapitał polityczny na użytkownikach.

Reszta tych znanych postaci robi to z pobudek czysto finansowych, zrobię AMA ->
@brylant_brylant:

na wykopie z reguły pojawiają się interesowni celebryci


Bo nikt inny nie ma ochoty odpowiadać na pytania o kaczkach i koniach, oglądać żenujące memy z sobą i być atakowanym za to, że nie chce się podać obcym ludziom swoich zarobków. Niestety, nie jesteście bez winy. Chcecie fajnych osób, to pokażcie im, że naprawdę warto tu przyjść i z Wami rozmawiać.

zrobię AMA -> będzie fejm i rozgłos -> większe zyski