Wpis z mikrobloga

Zbliżamy się do połowy lipca i większość sklepów, szykując się do nowych kolekcji, jeszcze mocniej obniża ceny na produkty z sezonu wiosna-lato. Zapraszam do zapoznania się z drugą częścią zestawienia najciekawszych w mojej ocenie wyprzedażowych okazji:

http://secondhanddandy.pl/2016/07/okazje-dandyego-wyprzedaz-moda-meska.html

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #wyprzedaz #promocje #promocja
UszatyBloger - Zbliżamy się do połowy lipca i większość sklepów, szykując się do nowy...

źródło: comment_d21ZLdwQG3gsAwI1JElEZf5Eg9Aiuolb.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: z takim podejściem to Ty kariery nie zrobisz :P
Jest taka anegdota nawet. Powinienem ruszyć dupę i iść biegać, więc chętnie jeszcze trochę poudaję, że robię coś ważnego i opowiem (a właściwie sparafrazuję za jedną z książek).

W SPATiF-ie toalety były w piwnicy, a Jan Himilsbach pod koniec życia już trochę schorowany, chodził o laseczce, więc po tych schodkach trzeba go było na dół eskortować, żeby sobie nie zrobił krzywdy.
  • Odpowiedz
@aswalt: To wszystko kwestia podejścia. Ja jestem zdania, że dobre customers experience (czyli twoje zadowolenie z zakupów z mojego polecenia) może sprawić, że do kolejnej listy też zajrzysz. A wtedy może nabędziesz coś z reflinka i wtedy będzie pieniądz. Tutaj korzyść materialna wynika wprost z emocjonalnej. Jak na ten moment takie podejście nie dość, że jest zgodne z moją formą działania, to jeszcze realnie się opłaca :)
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: to z moich dzisiejszych doświadczeń mam pewną radę dla Ciebie: gdy będziesz chciał porozmawiać na poziomie, broń Boże nie rozmawiaj z politykami ;-)
A żeby nie było, że spam totalny to zastanawia mnie polityka Zalando. W takim tempie zmieniają ceny, że nie sposób przemyśleć jakiegokolwiek zakupu. A może to o to chodzi: by nie myśleć, tylko kupować;)
  • Odpowiedz