Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym kupić Redmi 3 i nie wiem czy zwykłą wersję czy Pro. Czytnik linii papilarnych nie jest mi zbytnio potrzebny, ale telefon chcę używać dobre kilka lat, więc nie wiem czy za 3-4 lata starczy mi ramu. Jadę teraz na starym przedpotopowym Samsungu bez systemu, więc nawet nie mam pojęcia ile ram zjada antek w normalnym codziennym użytkowaniu bez grania w gry (czasami net i GPS). #xiaomi
  • 8
Z tym odblokowywaniem to bez przesady, bo do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ale oczywiście fajny bajer i jak piszecie calkiem przydatny. Ale jak z tym zjadaniem pamięci obecnie? Dużo jeszcze zostaje podczas normalnego użytkowania bez grania w gry a jakieś podstawowe aplikacje, GPS.... ?
Jeśli już chcesz Redmi to tylko redmi 3 note, a jeśli już szukasz coś do 5cali to bierz mi4 lub mi4c. Mi4c>mi4>redmi 3. Mi4c można dostać do dzisiaj za 116$ na aliexpress u goldwaya. Jakbyś chciał zniżkę to pisz pw.
@asd1asd: @promil: @morfeusz1805: czytnik w note3 ma to do siebie że czasem się zawiesza, może nie często ale raz na tydzień i trzeba resetować telefon, no i standardowo, jakiś brud kurz, woda powodują że nie zawsze się odblokuje, przesrane jak ci się pocą ręce

a co do ramu, miałem mi note pro z 4gb i naprawdę nie widzę różnicy w działaniu z 3gb w note3
Priorytetem jest dla mnie długość działania na jednym ładowaniu i wyświetlacz do góra 5" (i tak za duży ale mniejszych screenów z niższej półki cenowej nie ma). Pewnie żeby Mi4 miał lepszą baterię, bez zastanowienia bym kupił. Ale żeby Redmi 3 miał procek 650 jak w Redmi Note Pro to i tak brał bym ten pierwszy.
Właśnie chciałem zapłacić kartą walutową z konta walutowego w PayPalu za Redmi 3 Pro i wyskakuje coś takiego: "Oto przyczyna: została odrzucona przez wystawcę karty."
Dzwoniłem wcześniej do PayPala i zmienili mi domyślną walutę euro na dolary, bo manualnie się nie da i trzeba dzwonić. Kupiłem przez kantor online dolary (dokładnie ile potrzeba), są już na koncie i zostało tylko dokonać transakcji. A tu lipa wyszla. PayPal już "poszedł do domu" i