Wpis z mikrobloga

@wysuszony: zdarza się, że będąc pochłoniętym rozgrywką można się zapomnieć ;] no ja sobie teraz wyrobiłem nawyk, że co ważniejszy moment zapisuję wszędzie jak tylko się da. Nawet w niektórych grach w czasie walk jak mam przewagę xD
  • Odpowiedz