Wpis z mikrobloga

Witam oto kary za GP @ Donnington Park
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@Mak0wi3c - 2x Przewinienie - 15pkt za kolizję z @iAdamM LAP1
(2pkt odjęte teraz, reszta w kolejnych wyścigach)

@iAdamM Ostrzeżenie kolizja z @rentonB LAP 24 -1pkt
Przewinienie kolizja z @Wuza1337 LAP 18 -3 pozycje

@VR46 przewinienie za kolizję z @RealAKP LAP 29
JEST TO TWOJE 4 PRZEWINIENIE

3 Przewinienia i każde kolejne - obowiązkowy dodatkowy przejazd przez pit-stop w kolejnym wyścigu na 1-szym okr. (przejazd typu drive-through bez konieczności zatrzymania się).

Dostajesz drive-through na Nurburgringu

@spunky 2x Ostrzeżenie za optymistyczny wjazd na T1 LAP1 -5PKT
(Kara przeniesiona na kolejny wyścig)

@Mr_Trabalski P + 2xP Kolizje + ignorowanie niebieskich flag.
3xP =

3 Przewinienia i każde kolejne - obowiązkowy dodatkowy przejazd przez pit-stop w kolejnym wyścigu na 1-szym okr. (przejazd typu drive-through bez konieczności zatrzymania się).

Dostajesz drive-through na Nurburgringu

@Nieuaktualniony 2xP +2xP Kolizje + ignorowanie niebieskich flag.
4xP=

3 Przewinienia i każde kolejne - obowiązkowy dodatkowy przejazd przez pit-stop w kolejnym wyścigu na 1-szym okr. (przejazd typu drive-through bez konieczności zatrzymania się).

Dostajesz drive-through na Nurburgringu

@rentonB 2xO Kolizja LAP 1 -5pkt
(Kara przeniesiona na kolejny wyścig)

@Niezrozumiany 2xP kolizja na LAP1 z @rentonB -15pkt
(3pkt odjęte teraz, reszta w kolejnych wyścigach)

@Wuza1337 odjęte masz w tym wyścigu 5pkt za zaległą karę w poprzednim wyścigu, pozostałe 10pkt zostanie odjęte w kolejnych wyścigach.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chodzi o ścięcia to kar nie będzie bo część osób mogła rzeczywiście poczuć, że można tak jechać jak PLP pozwala.

zatem przypominam na kolejny wyścig zasadę prosto z regulaminu:

- Jeśli Pit Lane Penalty np z jakiś przyczyn nie działa poprawnie na wybranych odcinkach, nie zwalnia to z obowiązku jazdy po torze, ścinanie zakrętów celem zyskania dodatkowych sekund możne zostać ukarane po wyścigu przewinieniem, lub Dyskwalifikacją jeśli sytuacja miała miejsce nagminnie .


Może być tak, że na kolejnym wyścigu ktoś będzie sprawdzał cięcia i wtedy już nie będzie przebaczenia dla takich zachowań.

#acleague #assettocorsa #simracing
TheSznikers - Witam oto kary za GP @ Donnington Park
-------------------------------...

źródło: comment_mL5FP5eXleXw6QiytClfhBGxFWxqeFDw.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Surowy ten regulamin, do mnie przemówiło po spa xD i dało do myślenia czy czasami warto ryzykować jeśli nie jest się pewnym jak ktoś przed tobą się zachowa.
Nikt mi jasno nie powiedział, a mam pytanie. Regulamin mówi, że mam obowiązek zostawić miejsce w zakręcie przeciwnikowi jak jego przednie koła przekroczą, bądź zrównają się z moimi tylnymi przed zakrętem. Tak to rozumiem. W praktyce muszę zostawić miejsce jeśli przed zakrętem heriolisa zaświeci
  • Odpowiedz
@snsv: miałem miejsce? zajeżdżał mi drogę. Podobno tor kończy się na liniach, a nie w trawie. On miał 3 razy tyle miejsca co ja, a i tak postanowił zjechać na moją linię, mimo, że jeszcze mnie nie wyminął.
  • Odpowiedz
@TheSznikers:

ścinanie zakrętów celem zyskania dodatkowychsekund

Czyli już rozwiewając wszelkie wątpliwości; przypadkowy wyjazd wszystkimi kołami poza tor, ale bez zyskania na tym ułamków sekund, jest zgodny z regulaminem, zgadza się? Czyli czasem, gdy przypadkiem za bardzo zetniemy zakręt lub za szeroko wyjedziemy, to wystarczy zwolnić, żeby na 100% na tym nie zyskać i nie będzie problemu?
  • Odpowiedz
@snsv: A ten co spychał @Mak0wi3c z toru nie powinien dostać kary tak BTW? Nie wiem czy jest jakiś zapis o spychaniu z toru, ale jak Ciebie (albo @DrQ, nie pamiętam) koleś na LeMansie spychał to dostał DQ albo solidna karę chyba?
  • Odpowiedz