Wpis z mikrobloga

@wiciu_s: po raz pierwszy o tym słyszę. Pogrzebałem trochę i dla mnie to wygląda na walkę pomiędzy sklepikami :) good-stuffs jako pierwszy sprzedawał rodinę, w róznych konfiguracjach i z róznymi tarczami, był popularny na watchuseek i polskich forach. Sprzedaż miał nakręconą w kosmos.
Seagull watch store nie nalezy do firmy seagull, to prywatny sprzedawca ich zegarków choć starają się brzmieć oficjalnie.
Rynek zegarkowy w chinach, szczególnie w przypadku marek widmo (jak
@thewickerman88: Trochę uprościłem, ale na zdjęciach widzę dużą różnicę w wykonaniu tarczy i imho good-stuffs wygląda gorzej (tarcza sekundowa bez zagłębienia)
Prawdopodobnie wyjechały z jednej fabryki, bo jaki sens ma podrabianie podróbki Nomosa Tangente xD (czy tam homage'a)
Przyznaję że wprowadziłem w błąd z oficjalnym sprzedawcą ()
Da się teraz gdzieś kupić lepsze jakościowo wersje?
@wiciu_s: przyznam że po zamieszaniu jakie teraz jest z tarczami to ryzyko. Teoretycznie na good stuffs jak się przyjrzysz fotom to mają i z nową tarczą i ze starą ale którą wysla jak zamówisz to nie wiem, a niestety nikt nie mowi tam po angielsku. Możesz spróbować pisać do tych z seagullwatchstore (z tego co sprawdziłem parę osób z watchuseek zrobiło tam zakupy i było ok) i poprosić o zrobienie specjalnie