Wpis z mikrobloga

@Ploop: Widocznie takie miasto, niektóre miast a w USA mają z kolei problem z nadmiarem żółtych ( ͡° ͜ʖ ͡°) A gimby mają wakacje, więc mają czas by latać przez cały dzień i przejmować gdy jestem w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ploop: To gimby, nie mają nic innego do roboty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i na tym polega ta gra - walczysz o gymy, bo są dość dochodowe. Nic więc dziwnego, że każdy chce mieć jak najwięcej. Moja rada brzmi: opracuj trasę zahaczającą o jak najwięcej gymów, przejdź się nią i od razu zbieraj za te gymy monetki i dusta. Nawet jak przejmą zaraz po zebraniu to
@Ploop: Ile tych poksów tam siedzi? Jeśli jeden - dwa to powinieneś dać radę, bo oni mają dwa poksy, a ty masz do dyspozycji sześć. Protip to kontrowanie ich pokemonów swoimi :)
@Ploop: No to na spokojnie, wbijesz poziomy, połapiesz jeszcze zajebiste poki (i to serio jest kwestia szczęścia - mojego najlepszego znalazłem podczas jazdy autem, jeszcze nigdy tak szybko nie zaparkowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i mu odbijesz.

Ew. spróbuj taktyki 6 vs 1
@Ploop: No to lipa, ale wszystko przyjdzie z czasem. Graczy też przybędzie po oficjalnej premierze, bo obecnie dziamdziaki pewnie nie wiedzą skąd ściągnąć.