Wpis z mikrobloga

@Kirkain: jak juz chcesz cos brac to:
- FA lipoburn - tani, witaminy, bardzo slabo dziala i bardzo to jest placebo
- animal cuts - ladnie usuwa wode, mocniej dziala niz pierwszy, zbyt drogi jak na takie efekty, ale bezpieczny
- efedryna - sprawdzona, elegancko pali tluszcz, musisz wiedziec jak dawkowac i zrobic badania czy masz dobre zdrowie
- johimbina - bardziej efektywna jak masz malo tluszczu i chcesz tylko
  • Odpowiedz
Brał ktoś z was jakieś suplementy na redukcję przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej?


@Kirkain: Ile jesteś i na jakiej diecie? Jaki trening? Ile procent fatu?

@ziutek1294: @Re-volt: Od razu mu sibutraminę zaproponujcie. Macie wy godność i rozum człowieka?
  • Odpowiedz
  • 0
@rdza: 4 miesiąc bez przerwy na siłowni, 2 miesiące wprawy teraz od 2 miesięcy regularny trening na redukcję ułożony przez trenera, 4 dni w tygodniu, każdego dnia inna partia mięśni. Dietę na razie ogarniam sam. Jem dziennie max 1600kcal (mam siedzącą pracę), wyeliminowałem słodycze itp, nie jem w ogóle pieczywa i złych węglowodanów, posiłki staram się przyrządzać pełnowartościowe (poza weekendami jem tylko przyrządzone przez siebie). Do tego co jakiś czas
  • Odpowiedz
  • 0
@majkelr: jaką krzywdę jak moje dzienne spalanie to maks 2000 xD Niski jestem. Nie czuję się ani trochę zamulony, wręcz przeciwnie, samopoczucie mam świetne. Piję duzo wody.
  • Odpowiedz
@Kirkain: W ogóle nie robię cardio, chyba że jak czasem się wybiorę do pracy rowerem. 3 treningi siłowe w tygodniu to mój max, ale nie robię splita tylko fbw. Cardio to gówno, tylko kortyzol podnosi, a spalanie tłuszczu minimalne. Lepsze są interwały. Kiedyś robiłem mnóstwo cardio to byłem chudy, a na brzuchu opona. Teraz moje obwody w brzuchy zeszły do tych sprzed 5 lat wcześniej, z tym że brzuch wygląda
  • Odpowiedz
  • 0
@majkelr: mi chodzi o to co mam zrobić żeby waga zaczęła spadać, skoro regularna dieta z ujemnym bilansem, ćwiczenia siłowe i cardio co drugi dzień nic nie dają, to dołujące
  • Odpowiedz
@Kirkain: Rozumiem, obejrzyj te materiały i trenuj z głową. Jest tam solidna porcja wiedzy. Pamiętaj czasem więcej nie znaczy lepiej. Ja bym cardio w ogóle olał i spróbował interwałów. Obejrzyj to wszystko co ci wysłałem i sam zdecyduj co by poprawić. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@Kirkain: 11 powodów dlaczego nie możesz uzyskać wymarzonej sylwetki !

A więc słyszałem, że ćwiczysz 3x dziennie, podążasz dietą 1200 kcal, jesteś na diecie bezglutenowej, diecie bez nabiałowej, unikasz przetworzonej żywności, starasz się odsłonić swoją kostkę i dążysz do zbudowania idealnej sylwetki i ciągle kręcisz się w zamkniętym kręgu, masz już tego dosyć? Czy wiesz, że twoim organizmie może dziać się więcej niż ci się wydaje? Wiesz jakie mogą być przyczyny tego, że nie chudniesz?

1. Metabolic damage - uszkodzenie metaboliczne spowodowane licznymi dietami redukcyjnymi, podążaniem dietami skrajnie niedoborowymi, zbyt wysoka redukcja kaloryczna względem intensywności treningu - co doprowadziło do rozregulowania układy letpyna - grelina - neuropeptyd Y, brak diety reverse, czyli dobrego wyjścia z redukcji, ciągły efekt
  • Odpowiedz