Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki,

dużo pisze się tu o #roksa i innych formach płatnego seksu.
Opowiem Wam swoją historię, która naprawdę nie jest zarzutką.
Kiedy byłem singlem, mieszkałem w jednym z kilku największych miast w Polsce.
Wchodziłem swego czasu na czaty żeby coś poderwać, pare razy się udało poznać #rozowypasek na #sexy bez zobowiązań, ale w końcu trafiłem na dziewczyny które szukają tam sponsora.
Stwierdziłem, że spróbuję na nie zarzucić.
Co zacząłem robić? Wchodziłem z nickiem z dużą kwotą typu 1000,2000zł + jakiś tam konkretny itp.
Oczywiście sporo dziewczyn się odzywało. Sporo rezygnowało gdy mówiłem czego za to chce, ale sporo się zgadzało. Czego chciałem? Żeby, nie wchodzac zbytnio w detale, czekały na mnie już gotowe - nagie, rozpalone itd.
Jak już się zgadzały, to jechałem na miejsce. Gdy dawały znać, że są gotowe, albo zanim wszedłem pisałem im, że jednak nie chcę płacić, że źle sie z tym czuje, że za bardzo je szanuje żeby im za to zapłacić, albo pisałem im to już po akcji kiedy wyszedłem "po coś" do samochodu... W większości pisałem to przed.
Sporo dziewczyn się #!$%@?ło i mówiły, że mam wypie,spie itp, ale część mówiło "to miłe co mówisz, dla mnie to też pierwszy raz. Zapomnijmy o kasie i zróbmy to tak jak miało być". I zdarzyło się tak nie raz i nie dwa, a co najmniej 12. Tyle razy pamiętam teraz, a było to już kilka lat temu. Jedna z dziewczyn, której napisałem to już po tym jak były #seksy napisała "szkoda, że wyszedłeś bo mi się spodobałeś"... Skutek tego był taki, że po parunastu wiadomościach, zostaliśmy #friendswithbenefits i zapraszała mnie do siebie praktycznie w każdy wieczór jak jej facet był poza domem...

Jaki wniosek z tego? Dużo lasek za odpowiednią kwotę zrobi wszystko, ale wielu z nich wcale nie chodzi tylko o kase, a o jakieś emocje, bycie zdominowaną przez faceta, by poczuć się posłuszna itd.
I nie, naprawdę to nie jest zarzutka.

#seks #sex #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6
Jaki wniosek z tego? Dużo lasek za odpowiednią kwotę zrobi wszystko, ale wielu z nich wcale nie chodzi tylko o kase, a o jakieś emocje, bycie zdominowaną przez faceta, by poczuć się posłuszna itd.


@AnonimoweMirkoWyznania: chciałeś chyba napisać że "Dużo lasek które szukają sponsora za odpowiednią kwotę ..."
Poszedłeś na dziwki, #!$%@?łeś je i wyszły ci seksy za darmo a swoim wnioskiem obejmujesz wszystkie kobiety troche takie #fucklogic
OP: @MightyMan: szkoda, że nie zauwazyłeś, że napisałem że większość wiedziała PRZED seksem. Dziewczyna zaś której powiedziałem po była moją seks-kumpelą przez dobre 3 miesiące...

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling