Wpis z mikrobloga

hejka, może zorganizujemy się na wyjazd w sierpniu 19-21.08 na Świętokrzyski Baba Jaga Tour http://babajagatour.jimdo.com/ wiem, wiem już pisałam gdzieś w jakiejś odpowiedzi, ale zakładam osobny wątek, żeby było lepiej widoczne. I to nie jest babski rajd. Robią po raz pierwszy, więc pewno tłumów nie będzie, ciekawe co tam wymyślą. Przydałby się jakiś zawodnik, co lubi rozkminiać roadbooki ;) dla mnie to jeszcze czarna magia :-P #motowarszawa
  • 55
  • Odpowiedz
@bocznica: o ja, ale co mam ogarniać :-P, kurka nie potrafię tych roadbooków jeszcze czytać?? Musicie się zarejestrować i wpłacić kaskę, nie czekajcie do ostatniej chwili, najlepiej w domku Brda, napiszcie, że zakwaterowanie grupowe z Magdą Paszkowską (bez podtekstów ;) to może uda się wbić do jednego domku. Mogę Was mobilizować ;)
  • Odpowiedz
@bocznica: a mówiłam bez podtekstów :-P hehe

eee bez sensu, niech każdy wypełni tą ankietę zgłoszeniową na stronie, dostanie link z nr konta. Może nazwijmy naszą grupę Wykop_Warszawa i wpisujcie w komentarzu, że domek Brda 8-osobowy + moje nazwisko Magda Paszkowska, a wyślemy im jeszcze mailem listę.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: z Wawy jedzie jeszcze Emka z mężem, więc +2, ja na razie do nich się dopisałam do domku, więc jak brygadę dopiszemy do nas to będzie wesoły domek :D zresztą nie ma co się na tym fiksować, przecież nie jedziemy tam spać :))))
  • Odpowiedz
@bocznica: No właśnie... Nie wiem :o Gdzieś z dołu motocykla, czasem słychać jakby to był środek, czasem przód, czasem tył. No nie mogę tego znaleźć. Szukająć zauważyłem, że nóżka była niedokręcona ale to nie to mi brzeczało.
  • Odpowiedz