Wpis z mikrobloga

hejka, może zorganizujemy się na wyjazd w sierpniu 19-21.08 na Świętokrzyski Baba Jaga Tour http://babajagatour.jimdo.com/ wiem, wiem już pisałam gdzieś w jakiejś odpowiedzi, ale zakładam osobny wątek, żeby było lepiej widoczne. I to nie jest babski rajd. Robią po raz pierwszy, więc pewno tłumów nie będzie, ciekawe co tam wymyślą. Przydałby się jakiś zawodnik, co lubi rozkminiać roadbooki ;) dla mnie to jeszcze czarna magia :-P #motowarszawa
  • 55
  • Odpowiedz
@bocznica: takie rajdy i roadbooki to pewnie lajt jest. Trochę błota żeby było na fotosy. Pot, momenty załamki, to jak obserwuję, to tylko Puntkowy rajd Tukan gwarantuje :P ale w sumie wciąż mam nadzieję, że w tym świętokrzyskim też tak będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dzikku: no pięknie! forum ożyło, yeee :) @MotoKubaPL mam miejscówkę na przyczepie, ale jeśli zbierze się ekipa i @Ostasz poprowadzi zawodowo bokami to pewno, że na kołach wolę jechać. @bocznica też mi się wydaje, że nie będą szaleć z trudnością trasy, bo to pierwszy rajd, tak jak Ostasz pisze. A babski zlot super, dziewczyny super, dekoracje piękne, BMKi i Tenerki ciężkie jak cholera :-P ja tam idę w lekkie moto ;)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: wczoraj wieczorem się zgadaliśmy że dołączamy do nich i jedziemy. Ja myślałem żeby samemu takie adventure offy zrobić. Chłopaki z tej ekipy mają tracka po Bugu więc myślę żeby w sierpniu jeszcze raz coś takiego pyknąć.
  • Odpowiedz