Wpis z mikrobloga

@Adrian77: bierz Redmi Note 3 Pro, najwydajniejszy ich smartfon zaraz po Mi5. Redmi 3/Pro będzie działać dłużej na baterii, najdłużej powinien 3s. Ale wydajnościowo od Note 3 Pro są prawie dwukrotnie słabsze. Note 3 Pro ma slot hybrydowy, więc obsługuje karty mSD, ten model bez dopisku Pro nie ma. Dostępne jest 26GB dla użytkownika.
Po co ma mieć wymienną baterię, skoro jest duża? Lepiej zaopatrzyć się w powerbank.
@staryhaliny: Bo płaci się za markę stąd taki drogi
@Adrian77: Bateria dłużej będzie trzymała w redmi 3. Wydajniejszy redmi note 3 na procku Snapdragon. Jak kupujesz w Chinach to radzę nie kupować w sklepie Bangood bo wysyłają w styropianowym kartonie przez co pudełko jest duże i przyciąga wzrok celników. Zresztą celnicy wyłapują paczki jak #!$%@?. Na 10 zatrzymali mi 9 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak nie
@Adrian77: miałem kilka telefonów, na żadnym nie uświadczyłem znacznej straty pojemności. W zamkniętej obudowie unibody trudno będzie zaobserwować spuchnięcie baterii. W jednym modelu tylko spuchła mi bateria, ale to z mojej winu, bo walnąłem nim o kant stołu.

Jak pisałem wyżej: Note 3 Pro jest prawie dwukrotnie szybszy od Redmi 3/Pro. Według kimovil.com Redmi 3 w stanie czuwania wytrzymuje 135 godzin, Note 3 Pro natomiast 130 godzin. Mam Note 3 Pro