Wpis z mikrobloga

AGH ma chyba najlepszy superkomputer* w Polsce, rzekomo jedne z najlepszych studiów informatycznych (a w rankingu perspektyw nawet ma 3 różne wydziały na miejscu 3., 4. i 5.), a w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji strony ledwo zipią lub leżą i nie wstają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tu #pytaniedoeksperta : aż taki wielki ruch jest ze sprawdzaniem wyników, że nie da się go ogarnąć, czy może mogli to zorganizować lepiej?

Czaję, że strony uczelni to jedno, a studiowanie na niej i kadra drugie, ale niesmak pozostaje, trochę tak jakby uczelnia artystyczna miała brzydką stronę albo webdeveloper #!$%@?ą stronę z portfolio.


#agh
  • 7
@notrzeba: Ok, aż zobaczę z ciekawości czy dziś UJ będzie leżał, bo mają być wyniki. Jak ja się rekrutowałem, to nie pamiętam żadnych problemów. Jeśli faktycznie ich nie było i w tym roku znowu nie będzie, to znaczy, że da się to zrobić i uczelnię publiczną na to stać. Jak jeszcze byłem młody, świeżo po maturze, to rekrutowałem się na kilka innych uczelni i takich cyrków rodem z OKE (które sobie
Jeśli nie, to albo jesteś studentem AGH, poczułeś się urażony i odczuwasz potrzebę podniesienia wartości swojej uczelni, więc bagatelizujesz sprawę, albo naprawdę nie jest to dla Ciebie żaden problem i po prostu mamy odmienne punkty widzenia.

@elektroencwelograf jestem studentem agh. Nie poczułem się urażony. Nie muszę podnosić poczucia własnej wartości. Nie jest to dla mnie problem i nie był też jak się rekrutowalem. Fakt mamy inny punkt widzenia. Fakt nie przekonasz mnie