Wpis z mikrobloga

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie:

Witam, chcę zacząć łapać pokemony. Czy lepiej w mieście czy na wsi? Pozdrawiam.


to po 10 sekundach masz:

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum pokemon.pl

Chcesz zacząć łapać pokemony? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 kilkukilometrowych spacerach ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom #!$%@? starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Asza Keczampa (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest #!$%@? się pod TIRa. Jeżeli chcesz łapać po 10-50 pokemonów to wystarczy powerbank za 50zł ,ale jeżeli 50 pokemonów i więcej to potrzebujesz już powerbanka ULTRA z mini reaktorem jądrowym, czasami się pojawiają na allegro. Amerykańscy żołnierze w Iraku napędzają nimi czołgi więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I POKOMENY BĘDZIE MOŻNA ŁAPAĆ TYLKO Z LICENCJĄ TRENERA BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ POKEBALLA NA PODŁOGĘ

hehe pamiętacie Brock75 MistyHot18 jak byliśmy w '99 na zlocie fanów Pikachu w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD


#!$%@?

#pasta #pokemongo
  • 1